nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.
< návrat zpět

Dobrý den všem,

velice se Vám omlouvám, že reaguji až nyní. Ale bohužel pro vás všechny mám špatnou zprávu. Figurky ani části této hry nejsou k prodeji a ani v blízké době jejich prodej neplánuji.

Děkuji

Spínací napětí je vždy na žlutém vodiči.

Dobrý den,
většinou je couvací kamera připojitelná na cinch konektory. Pokud kamera vyžaduje zvlášt napájení, tak zapojit na žlutý a černý. Musí se proměřit.

Prosím o zaslání fotografií na mou e-mailovou adresu. Tam to dořešíme.

U některých rádií je nutné spojit žlutý a červený z důvodu uchování paměti a nastavení rádia. Některé autorádia mají hardwarové tlačítko SRC, které mají odběr (při vypnutém vozidle a rádia) do 0,5W. Tento způsob zapojení se využívá převážně u aut s imobilizérem. Autorádia které netrpí na ztrátu paměti, tak u nich je potřeba dodržet oddělené zapojení (žlutý [spínací napětí] a červený [stále napětí] zvlášť). Už jsem zapojil tímto způsobem několik autorádií a uživatelé s tím do současné doby neměli žádný problém.

To je hezké vozidlo. Muselo by se proměřit. Možná natáhnout novou kabeláž k reproduktorům.

Pravděpodobně v samotném rádiu, vyměnil bych.

Dobrý den,

tato instalace proudový chránič určitě nemá.

Teploty si můžete vybrat. Vzhledem k Vašim 30-ti letým zkušenostem předpokládám, že víte, že teplota má dost zásadní vliv na výsledek chutě a vzhledu sýra. Udění zdar !

Idiota si vyprošuji, ale ok. Jaká je Vaše konspirační teorie Michale ? Poučte mne, určitě máte lepší vysvětlení.

Dobrý den,
střední (nulový) vodič, pro obvody chráněné (skrze FI) se nepřipojují společně ke svorkovnici PEN. Pokud je kombinovaný chránič+jistič zapojení je stejné.

Dobrý den Michale,

pokud tam jsou fázové a střední (modrý) vodič, teoreticky ano. Ale bylo by vhodné natáhnout zvlášť žlutozelený, aby byla zajištěna 100% funkční ochrana. Nová vyhláška vyžaduje 100mA FI pro 400V.

Ano, bez problémů.

To fungovat nebude. Vzhledem k tomu, že přívod k druhé zásuvce je pod proudovým chráničem.

Kameru provozuje firma Kabel1, pomocí jejich sítě a je přístupná pouze na STB.


Stránky (čím větší číslo, tím starší články) :