nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.
< návrat zpět

Kolik teče ampér skrze okruh lze zjistit výpočtem všech zařízení pomocí P=U×I (I=P/U) P=příkon. Nebo pomocí ampérmetru (tzv. klešťakem) či digitálním měřidlem, který je měřením ampérů vybavený.

Dobrý den,
okruhu může být kolik chce, je důležité nepřekročit procházející proud skrze proudový chránič. Na proudovém chrániči je vyznačeno např. 25A, 003... 25A udává hodnotu silových kontaktů.

Zdravím Vláďo,

z textu jsem trochu zmaten. Funkce je obdobná u přenosných rozvaděčů, kde je funkce totožná jako v hlavním domovním rozvaděči. Sám tento způsob zapojení mám na zahradě pro napájení filtrace k bazénu. Fungovat to bude, avšak musí být správně zapojeno tzn. co jde z chrániče ven (fáze), tak musí i zpět (střední vodič N) - uzavřený okruh.

Nikoliv. Každý výrobce na daném výrobku vždy uvádí způsob zapojení. V případě nedodržení se může stát, že PCH nebude správně fungovat. Doporučuji vodiče nastavit a zapojit je správně.

Dobrý den,
Tento nákres byl vytvořen v malování pro jednoduché pochopení. Pro plánování elektroinstalace doporučuji ProfiCad.

Dobrý den,
z přívodu si vzít jednu ze tří fází a zapojit do FI.

Kamery z Klášterce nad Ohří pomalu ubývají. Bohužel. Nabízím možnost vysílat vlastní snímek na internet. Máte-li pěkný výhled a stabilní připojení k internetu, kontaktujte mne.

Bohužel již není platné. Aktuální číslo je uvedeno v sekci - kontakt

Podíval jsem se na video, je to úžasné ! Odkaz na video níže:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=rnXyfqSa3G0[/url]

*5* *5*

[b]Jsem tvůrce lidstva a pánem celého vesmíru *9* Mimochodem, toto telefonní číslo už není platné.[/b]

[b]Pokud jde do rozvaděče žlutozelený a fáze, tak je nutné rozdělit L, PE(N) na L,N,PE.[/b]

Lednice i PC se samozřejmě na proudový chránič mohou dát. Jde spíše o provozní důvody.
Jak se nejčastěji uvádí: Odjedete na čtrnáct dní na dovolenou a hned druhý den co jste pryč nehezky zahoupe síť a chránič vypne. Obsah lednice fuč, obsah mrazáku nejspíš také fuč.

Nelze, bohužel

[b]Dobrý den,

těžko odhadnout. Musel bych zařízení vidět a posoudit vizuálně. Navštivte ve svém okolí obchod, který se zabývá právě tímto. Slot se nachází na základní desce telefonu, tu bude zřejmě nutné vyměnit.[/b]

[b]Dobrý den Ludmilo,

Po hranách telefonu se nachází takový šuplíček se slotem pro SIM a SD kartu. Tento šuplíček lze otevřít pomocí speciální sponky, která je součástí každého nového telefonu. Jedná se o přibližně 2 mm otvor, po zastrčení sponky do tohoto otvoru, vyjede slot pro vložení. Je možné že nadměrnou silou nebo např. použití ostré jehly, došlo k poškození elektronických součástek. [/b]


Stránky (čím větší číslo, tím starší články) :