nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Geocaching

Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS, spojující prostřednictvím internetu tisíce lidí po celém světě. Funguje díky přesnosti dnešních GPS systémů a možnosti výměny informací o nově založených skrýtých mezi účastníky hry. Ti pak mohou s délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice.

GC MAPS
K dnešnímu dni jsem našel: 127 krabiček, má přezdívka je Zafouni.

Geocaching v 3.0.1 (CZ) [Android]

Geocaching v 3.0.1 (CZ) [Android]Geocaching je dobrodružné hledání "pokladů", které se děje v reálném světě, právě teď, všude kolem Tebe. Hledači používají tuto aplikaci ke hledání pokladů zvaných keš. Vše, co potřebuješ, aby začalo Tvé dobrodružství, je chytrý telefon s touto aplikací a bezplatný účet na serveru geocaching.com.

Přečíst článek | napsáno: 4.4.2016 přečteno: 1645x komentářů: 0

Ztracené dva travel bugy

Ztracené dva travel bugyVe hře Geocaching existuje možnost, posílat a přenášet různé trasovatelné předměty do jakékoliv kešky. Vzniká tím pozoruhodná mapa pohybu. S Alčou jsme poslali tímto způsobem do světa dva TB. Bohužel po několika měsících byli prohlášené za ztracené.

Přečíst článek | napsáno: 26.3.2015 přečteno: 2157x komentářů: 0

Jízda na nafukovacích matracích

Jízda na nafukovacích matracích Srdečně Vás zveme na akci na řece Ohři. Jízda na nafukovacích matracích, která se koná již potřetí. Akce je součástí celosvětové hry Geocaching, tzv. event.

Přečíst článek | napsáno: 8.6.2014 přečteno: 3513x komentářů: 0

Na kešky s novou džípíeskou - Dakota 10 Pro

Na kešky s novou džípíeskou - Dakota 10 ProDakota 10 Pro, je outdoorová gps, která mimo navigování zvládá i gpx soubory a lze jí využít plnohodnotně pro hru Geocaching.

Přečíst článek | napsáno: 24.4.2014 přečteno: 4112x komentářů: 0

Pro hledání krabiček si vystačíte s chytrým mobilem

Pro hledání krabiček si vystačíte s chytrým mobilemNemáte-li outdoorovou GPS, tak nezoufejte. Pro hledání kešky si vystačíte s chytrým mobilem, zéjmena těmi dotykovými. Podmínkou je mít GPS modul.

Přečíst článek | napsáno: 29.6.2013 přečteno: 4424x komentářů: 0

PHP skript, který zobrazí počet nalezených keší

PHP skript, který zobrazí počet nalezených kešíMáte-li své webové stránky můžete si do nich vložit PHP kód, který ve výsledku zobrazí, kolik máte již nalezených keší. Pozor! PHP kód nelze vkládat a spouštět na blogovací systémy, kde pracujete pouze v HTML - editory podobné wordu. Pomoc si můžete skrze iframe.

Přečíst článek | napsáno: 18.12.2012 přečteno: 4271x komentářů: 0

Jak se hraje Geocaching ?

Jak se hraje Geocaching ? Moje statistika je několik stovek nalezených keší, tři jsem založil a pomáhal organizovat pár eventů. Má přezdívka na GC je Zafouni, taktéž Zaffy nebo Zafoun a nyní Ti vysvětlím, jak hrát celosvětovou hru Geocaching.

Přečíst článek | napsáno: 19.5.2007 přečteno: 3876x komentářů: 0