Geocaching

Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS, spojující prostřednictvím internetu tisíce lidí po celém světě. Funguje díky přesnosti dnešních GPS systémů a možnosti výměny informací o nově založených skrýtých mezi účastníky hry. Ti pak mohou s délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice.

GC MAPS

Geocaching v 3.0.1 (CZ) [Android]

Geocaching v 3.0.1 (CZ) [Android]Geocaching je dobrodružné hledání "pokladů", které se děje v reálném světě, právě teď, všude kolem Tebe. Hledači používají tuto aplikaci ke hledání pokladů zvaných keš. Vše, co potřebuješ, aby začalo Tvé dobrodružství, je chytrý telefon s touto aplikací a bezplatný účet na serveru geocaching.com.

Přečíst článek | napsáno: 4.4.2016 přečteno: 1156x komentářů: 0

Ztracené dva travel bugy

Ztracené dva travel bugyVe hře Geocaching existuje možnost, posílat a přenášet různé trasovatelné předměty do jakékoliv kešky. Vzniká tím pozoruhodná mapa pohybu. S Alčou jsme poslali tímto způsobem do světa dva TB. Bohužel po několika měsících byli prohlášené za ztracené.

Přečíst článek | napsáno: 26.3.2015 přečteno: 1576x komentářů: 0

Jízda na nafukovacích matracích

Jízda na nafukovacích matracích Srdečně Vás zveme na akci na řece Ohři. Jízda na nafukovacích matracích, která se koná již potřetí. Akce je součástí celosvětové hry Geocaching, tzv. event.

Přečíst článek | napsáno: 8.6.2014 přečteno: 2913x komentářů: 0

Na kešky s novou džípíeskou - Dakota 10 Pro

Na kešky s novou džípíeskou - Dakota 10 ProDakota 10 Pro, je outdoorová gps, která mimo navigování zvládá i gpx soubory a lze jí využít plnohodnotně pro hru Geocaching.

Přečíst článek | napsáno: 24.4.2014 přečteno: 3512x komentářů: 0

Pro hledání krabiček si vystačíte s chytrým mobilem

Pro hledání krabiček si vystačíte s chytrým mobilemNemáte-li outdoorovou GPS, tak nezoufejte. Pro hledání kešky si vystačíte s chytrým mobilem, zéjmena těmi dotykovými. Podmínkou je mít GPS modul.

Přečíst článek | napsáno: 29.6.2013 přečteno: 3705x komentářů: 0

Začínáme s Geocachingem

Začínáme s GeocachingemZaložíme si účet, vysvětlíme si některé důležité pojmy a zkusíme si odlovit pomocí videonávodu první kešku. Tento článek by vás měl seznámit s hrou Geocaching a vysvětlit princip hry.

Přečíst článek | napsáno: 19.5.2013 přečteno: 3260x komentářů: 0

PHP script, který vytáhne z obrázku počet FOUND IT

PHP script, který vytáhne z obrázku počet FOUND ITTento PHP kód převede ze stat baru na stránkách Geocachingu počet nálezů do textové podoby.

Přečíst článek | napsáno: 18.12.2012 přečteno: 3432x komentářů: 0