nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Virtuální operátor Kaktus nabízí (ne)omezený internet za tři stovky.

Virtuální operátor Kaktus nabízí (ne)omezený internet za tři stovky.Mobilní virtuální operátor Kaktus nabízí nový tarif Neřešto. Balíček obsahuje volných 100 minut + 100 SMS a připojení k internetu 6GB (případně 16GB) plnou rychlostí, po vyčerpání jednotek se internet omezí na 2Mb/s do dalšího zúčtovacího období. Zcela bez závazků.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Kaktus využívá síť T-Mobile. Přístup k internetu, volání a smskování je možný tedy přes jeho síť, avšak žádný s nabízených tarifů nenabízí připojení 5G. LTE je omezeno na přibližný download 20 Mb/s (upload též 20 Mb/s). Připojení k internetu je funkční i v zahraničí s individuálním FUP limitem. Pokud data nebudou vyčerpaná, tak se v dalším měsíci automaticky převedou a přičtou k novým. Po vyčerpání 6 GB či 16 GB se sníží přenosová rychlost na 2 Mb/s, což je stále použitelné a lepší, než např. nabízí mateřský T-Mobile s tarify "pořád online", kde rychlost je 256 kbit/s (výsměch).

img
Tarif Neřešto nemá žádné závazky! Platba za tarif se provádí automaticky. Každý měsíc se pomocí zadané bankovní karty, v aplikaci, strhne částka za tarif. Jedná se tedy o předplacenou službu. Obdobný styl platby má např. Netflix, Disney+ a další...

V případě, že službu již využívat nechcete, v aplikaci se zruší pravidelná platba a sim-karta se převede na dobíjecí - kredit. Kdykoliv v budoucnu je možné tarif opět aktivovat. Přenos čísla je samozřejmostí.

100 SMS a 100 minut volání je v ceně, avšak je nutné podotknout, že není možné využívat při volání funkci VoLTE, ale operátor slibuje spuštění do konce tohoto roku. Volání a SMS je možné i po vyčerpání za aktuální ceny v jejich ceníku.

Kaktus používám už asi rok, tehdy jsem chytil v akci tarif 6GB + neomezeně dat na sociální sítě. Díky dobiječce a převádění volných jednotek mám nastřádáno pár desítek GB a neřeším. V případě dotazů, prosím do komentářů. Operátor působí a má podporu Facebooku, nikoliv telefonickou.

Nabídka kaktus:

  • FŮRA DAT NA COKOLIV BEZ ROZDÍLU
  • MEZI NÁMI VOLÁŠ NEOMEZENĚ, STAČÍ SI DOBÍT ZA 200 KČ
  • Z BALÍČKŮ VOLÁNÍ, SMS, A DAT SI POSTAVÍŠ "TARIF NA MÍRU"
  • PŘEVÁDÍME NEVYČERPANÉ JEDNOTKY
  • MEZI NÁMI VOLÁŠ NEOMEZENĚ, STAČÍ SI DOBÍT ZA 200 KČ
  • VOLÁNÍ 2,50,- Kč/min,SMS 1,50,-Kč, 1,-Kč/1 MB
img
REKLAMA:

Napsat komentář...
Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Reklama: