nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.
< návrat zpět

DJI Mini 3 – Skvělý malý dron pro začátečníky i profesionály

DJI Mini 3 – Skvělý malý dron pro začátečníky i profesionályTřicáté narozeniny mi přinesly drona - DJI Mini 3. Po vlastnictví dronů Syma X6 a Walkera X350 jsem vstoupil do nového světa s tímto pokročilým a inovativním dronem. DJI Mini 3 je snadno ovladatelný. Umí pořizovat velmi kvalitní obrazový materiál. Výhodou je jeho malá velikost. Je s ním zábava a umožňuje prozkoumování míst z neobvyklých perspektiv.

Přečíst článek | napsáno: 29.5.2023 přečteno: 56x komentářů: 0

Odcházím ze světa geocachingu.

 Odcházím ze světa geocachingu.V kategorii Geocaching se dlouhou dobu neobjevil žádný nový článek. Musím se přiznat, že už nejsem aktivním hráčem této hry. Bylo to stále to samé dokola, ačkoli jsem objevoval nová místa.

Přečíst článek | napsáno: 21.5.2023 přečteno: 67x komentářů: 0

Výzva - 32 vrcholů Krušných hor | splněno 9 z 32 výletů |

 Výzva - 32 vrcholů Krušných hor | splněno 9 z 32 výletů |Pokud máš rád výzvy a chceš objevovat okolí, tak jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Krušných hor, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě. Více informací vč. zapisovací tabulky na webové stránce: https://32vrcholu.cz.

Přečíst článek | napsáno: 30.4.2023 přečteno: 841x komentářů: 0

Company of Heroes - mapy ke stažení (709 map)

Company of Heroes  - mapy ke stažení (709 map)Company of Heroes je real-time strategická počítačová hra. Hra obsahuje režim kampaně pro jednoho hráče, stejně jako multiplayerový režim, který umožňuje hráčům soutěžit proti sobě online. Další režim je přestřelka, kdy hráč hraje proti počítači, v tomto režimu je jen pár základních map, ale po stažení mého balíčku lze rozšířit hru o dalších 709 map.

Přečíst článek | napsáno: 30.3.2023 přečteno: 133x komentářů: 0

Příručka pro obsluhu Passat B6

Příručka pro obsluhu Passat B6Příručka pro obsluhu Passatu B6 je k dispozici v tištěné podobě, ale také v elektronické podobě. Odkaz ke stažení příručky ve formátu .PDF je níže.

Přečíst článek | napsáno: 26.3.2023 přečteno: 149x komentářů: 0

Zapojení elektroměru (ČEZ)

Zapojení elektroměru (ČEZ)Při zapojování elektroměru je třeba dodržovat předepsané zásady a postupy distributora, aby bylo zajištěno správné a bezpečné fungování elektrického obvodu. Pokud si nejste jisti, jak elektroměr správně zapojit, neváhejte kontaktovat odborníka na elektroinstalace.

Přečíst článek | napsáno: 26.3.2023 přečteno: 309x komentářů: 0

Jak přeinstalovat systém Windows (metoda USB)

Jak přeinstalovat systém Windows (metoda USB)Žádný program ani čistič nepomůže odstranit zasekaný, pomalý a nefunčkní systém. Paradoxem je, že některé nové počítače s již nainstalovaným systémem, a to přímo z prodejny obsahují již mnoho přeinstalovaných aplikací, které zabírají zbytečně pamět RAM a jsou nevyužitelné a nepotřebné. Následující kroky vysvětlují, jak přeinstalovat či nainstalovat čistý operační systém Windows.

Přečíst článek | napsáno: 19.2.2023 přečteno: 152x komentářů: 0

Tajné kódy na Netflix

Tajné kódy na NetflixNěkteré filmy a seriály z různých žánrových kategorií nemusí být zahrnuty ve vašem výběru na Netflixu. Netflix umožňuje odhalit jednotlivé kategorie pomocí úpravy URL adresy v prohlížeči. Vytvořil jsem tabulku, která odkazuje na žánr rovnou, tedy bez složitého kopírování a vkládání do adresního řádku.

Přečíst článek | napsáno: 16.2.2023 přečteno: 253x komentářů: 1

Lukýskovo (synkovo) timeline

Lukýskovo (synkovo) timeline Narodil se nám syn Lukášek, dlouho jsme přemýšleli, jakým způsobem mu sdílet jeho okamžiky a uchovat tak jeho vzpomínky od samého začátku. Vytvořil jsem webovou stránku, ve které má formou boxíku jednotlivé příspěvky, přehled všech příspěvků a fotoalbum, vč. různých videí.

Přečíst článek | napsáno: 24.10.2022 přečteno: 499x komentářů: 0

Narodil se nám syn Lukášek !

Narodil se nám syn Lukášek !Je to tu ! Na světě je nový chlapec !

Přečíst článek | napsáno: 23.9.2022 přečteno: 692x komentářů: 3

Bunkry u Kadaně - Stáli jsme a stát budem!

Bunkry u Kadaně - Stáli jsme a stát budem! Spolek bunkry u Kadaně uspořádal slavnostní otevření bunkru K-50/2/A-160 po jeho náročné obnově, nátěru a vnitřního vybavení. K 85. výročí výstavby čs. opevnění u Kadaně, dále byli prováděny komentované prohlídky a hlavní ukázkou bylo ostřelování a zkoušky opevnění.

Přečíst článek | napsáno: 3.9.2022 přečteno: 302x komentářů: 0

Virtuální operátor Kaktus nabízí (ne)omezený internet za tři stovky.

Virtuální operátor Kaktus nabízí (ne)omezený internet za tři stovky.Mobilní virtuální operátor Kaktus nabízí nový tarif Neřešto. Balíček obsahuje volných 100 minut + 100 SMS a připojení k internetu 6GB (případně 16GB) plnou rychlostí, po vyčerpání jednotek se internet omezí na 2Mb/s do dalšího zúčtovacího období. Zcela bez závazků.

Přečíst článek | napsáno: 31.8.2022 přečteno: 334x komentářů: 0

Srpen 1968 - zrada, invaze a okupace po hodinách

Srpen 1968 - zrada, invaze a okupace po hodináchDokument je připomínkou dne 21. srpna 1968, kdy vojska Varšavské smlouvy vpadla do Československa. Chronologicky mapuje průběh invaze a první týden okupace s bonusem na závěr.

Přečíst článek | napsáno: 21.8.2022 přečteno: 289x komentářů: 0

Kam s dětmi k moři - Itálie, populární přímořské letovisko Bibione

Kam s dětmi k moři - Itálie, populární přímořské letovisko BibioneOdkaz na fotogalerii - ZDE
Bibione, Italský Jadran mě přitahoval již několik let, ale až nyní se našla vhodná příležitost pro navštívení. Snadná dostupnost Jaderského moře autem, kilometry čistých písčitých pláží, plážový servis - oceněno modrou vlajkou, obchody, lunaparky a další různorodé aktivity pro dospělé i malé.

Přečíst článek | napsáno: 6.8.2022 přečteno: 387x komentářů: 0

Rodinná dovolená na jižní Moravě

Rodinná dovolená na jižní MoravěOdkaz na fotogalerii - ZDE
Týden na Moravě, každý večer padla flaška kvalitního vína a štamprle dobré domácí pálenky.

Přečíst článek | napsáno: 7.7.2022 přečteno: 312x komentářů: 0

Stránky (čím větší číslo, tím starší články) :

Reklama: