Menu

Cikáni v Klášterci nad Ohří vymlátili hospody

Cikáni v Klášterci nad Ohří vymlátili hospodyVíce uvnitř článku...

reklama konec reklamy

Ve čtyřech restauracích v Klášterci nad Ohří řádila minulý týden skupina místních cikánů. Největší škody byly způsobeny v restauraci Drak, kde rozbili zahrádku a výplň dveří. Zde také napadli číšníka, který je po uzavírací době nechtěl pustit dovnitř. Nejagresivnější útočník z této skupinky byl navíc již dříve odsouzen za loupež, kterou spáchal právě v této provozovně. O incidentu informoval jako jediný deník Blesk.
Podle informací, které se nám podařilo získat, navštěvují dvě ze čtyř poškozených restaurací především místní příslušníci cikánského etnika. Do dvou zbývajících dochází i široká veřejnost.

Případů agresivního chování některých příslušníků cikánského etnika, především na severu Čech, stále přibývá. Podle řady občanů za to může zejména pocit beztrestnosti, neboť cítí zastání ze strany státu a nejrůznějších organizací na ochranu lidských práv. Proto také dochází ke svolávání stále většího počtu demonstrací proti narůstající kriminalitě a tzv. pozitivní diskriminaci, které se konají na nejrůznějších místech naší země, především pak v oblasti Šluknovského výběžku.

Mohutné protesty proti cikánské kriminalitě se nyní konají také v Bulharsku, kde jde o reakci na smrt devatenáctiletého muže, kterého srazil (podle některých zpráv úmyslně) minibus místního cikánského barona Kirila Raškova.

1.JPG 2.JPG 3.JPG

 

 


Napsáno: 28.9.2011
Přečteno: 10538x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  2 (hodnoceno 5x)

Diskuse k článku:

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno:

Opište kontrolní kód:
captcha
Zpráva:

b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, | - | 19.8.2013 odpovědět

kazdej rom neni stejny jsou ty co co ne umej chovat a jsou co jsou sluny neni hezky hazet je do jednoho pytle ziju s romem uz set let a jeste nikdy za tu dobu nikomu neublizil 2 ale tohle se nema delat je to hnus a nesnasim rasisty

icon , odpověděl(a) na komentář výše 21.8.2013
Dobrý den,
děkuji za Váš názor. Nikdo je samozřejmě nehází do jednoho pytle, spíše naopak ! Mám kamaráda cikána a ten mi jasně řekl - rozlišuj slušného cigána od roma. Rom, co by novodobý označení pro cigána, který zneužívá sociální systém a škodí. Již zmiňovaný kamarád je plně cílevědomí, vystudoval obor s maturitou a dnes již plně pracovitý, včetně jeho rodiny, ovšem nejsou to jen oni ale i další. Bohužel takových je dosti málo. Rasista vážně nejsem, neřeším barvu, ale chování.
, | cikani | 6.10.2011 odpovědět

Dokud cikána nezastřelíte tak nedá pokoj proto všude sebou nosim pepřák!!! svině černý 13

, odpověděl(a) na komentář výše 8.10.2011
To se ti nedivim..Souhlasím stebou
, | Vypatlánci | 2.10.2011 odpovědět

Verbeš jedna hnusná..Bohužel se jich každej bojí..

, odpověděl(a) na komentář výše 2.10.2011
Zachvíli mít u sebe zbraň !!