Menu

Cikáni v Klášterci nad Ohří vymlátili hospody

Cikáni v Klášterci nad Ohří vymlátili hospody
Více uvnitř článku...
reklama konec reklamy

Ve čtyřech restauracích v Klášterci nad Ohří řádila minulý týden skupina místních cikánů. Největší škody byly způsobeny v restauraci Drak, kde rozbili zahrádku a výplň dveří. Zde také napadli číšníka, který je po uzavírací době nechtěl pustit dovnitř. Nejagresivnější útočník z této skupinky byl navíc již dříve odsouzen za loupež, kterou spáchal právě v této provozovně. O incidentu informoval jako jediný deník Blesk.
Podle informací, které se nám podařilo získat, navštěvují dvě ze čtyř poškozených restaurací především místní příslušníci cikánského etnika. Do dvou zbývajících dochází i široká veřejnost.

Případů agresivního chování některých příslušníků cikánského etnika, především na severu Čech, stále přibývá. Podle řady občanů za to může zejména pocit beztrestnosti, neboť cítí zastání ze strany státu a nejrůznějších organizací na ochranu lidských práv. Proto také dochází ke svolávání stále většího počtu demonstrací proti narůstající kriminalitě a tzv. pozitivní diskriminaci, které se konají na nejrůznějších místech naší země, především pak v oblasti Šluknovského výběžku.

Mohutné protesty proti cikánské kriminalitě se nyní konají také v Bulharsku, kde jde o reakci na smrt devatenáctiletého muže, kterého srazil (podle některých zpráv úmyslně) minibus místního cikánského barona Kirila Raškova.

1.JPG 2.JPG 3.JPG

 

 


Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 28.9.2011
Přečteno: 10703x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  2 (hodnoceno 5x)

Diskuse k článku:

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno:

Opište kontrolní kód:
captcha
Zpráva:

b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, | - | 19.8.2013 odpovědět

kazdej rom neni stejny jsou ty co co ne umej chovat a jsou co jsou sluny neni hezky hazet je do jednoho pytle ziju s romem uz set let a jeste nikdy za tu dobu nikomu neublizil 2 ale tohle se nema delat je to hnus a nesnasim rasisty

icon , odpověděl(a) na komentář výše 21.8.2013
Dobrý den,
děkuji za Váš názor. Nikdo je samozřejmě nehází do jednoho pytle, spíše naopak ! Mám kamaráda cikána a ten mi jasně řekl - rozlišuj slušného cigána od roma. Rom, co by novodobý označení pro cigána, který zneužívá sociální systém a škodí. Již zmiňovaný kamarád je plně cílevědomí, vystudoval obor s maturitou a dnes již plně pracovitý, včetně jeho rodiny, ovšem nejsou to jen oni ale i další. Bohužel takových je dosti málo. Rasista vážně nejsem, neřeším barvu, ale chování.
, | cikani | 6.10.2011 odpovědět

Dokud cikána nezastřelíte tak nedá pokoj proto všude sebou nosim pepřák!!! svině černý 13

, odpověděl(a) na komentář výše 8.10.2011
To se ti nedivim..Souhlasím stebou
, | Vypatlánci | 2.10.2011 odpovědět

Verbeš jedna hnusná..Bohužel se jich každej bojí..

, odpověděl(a) na komentář výše 2.10.2011
Zachvíli mít u sebe zbraň !!

Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.