Menu

Ostraha na Chomutovském nádraží je zbytečná

Ostraha na Chomutovském nádraží je zbytečná
Od minulého roku lze spatřit na Chomutovském nádraží dvoučlenný tým lidí s obuškem, pouty a vysílačkou. Zřejmě mají na starost hlídat nádražní majetek, osoby, dodržování zákazů (kouření) a pořádku v prostorách ČD.
reklama konec reklamy

Dnešní událost mě dost zaskočila, někteří se ještě nerozkoukali ohledně školy, ale na nádraží se už stihli dnes ráno poprat dva muži ! Ani ne muži jako chlapec ve věku .cca 17-18 let, ten  zautočil o několik let staršího muže. Důvod samozřejmě nevím, zjišťovat ho ani nebudu.

Co zarazilo mě i ostatní bylo duchapřítomné chování tzv. "security agency" zaměstnance (jen koukal, přihlížel, nehnul se a ani snad nemrknul) nejspíše pod agenturou Westpoint.cz. Jaké jsou jeho pravomoce a povinnosti také nevím. Každopádně měl zasáhnout proti. Kdo jediný přišel "rváče" odtrhnout od sebe a možná něčemu zabránil byl výpravčí. Co bylo dál nevím. Musel jsem do školy. 

Tímto konstantuji, že v dnešní době se nemůžete spolehnout opravdu ani na bezpečnostní složky. V dobu rvačky se nacházelo na nádraží přes 100 lidí - přihlížely nebo šli dál. 

Čtete také: 
► V Chomutově vznikla domobrana

 


Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 5.9.2012
Přečteno: 4319x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  3 (hodnoceno 1x)

Diskuse k článku:

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno:

Opište kontrolní kód:
captcha
Zpráva:

b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, | Konent | 16.4.2018 odpovědět

Je to opravdu smutne ale bohuzel he tomu tak clen ochranky nema zadna prava muze jen zavolat policii a je to bohuzrl skoda ze nasi zakonodarci nepropujci aspon nejake pravomoce ostraze verejnych mist


Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.