nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Ostraha na Chomutovském nádraží je zbytečná

Ostraha na Chomutovském nádraží je zbytečnáOd minulého roku lze spatřit na Chomutovském nádraží dvoučlenný tým lidí s obuškem, pouty a vysílačkou. Zřejmě mají na starost hlídat nádražní majetek, osoby, dodržování zákazů (kouření) a pořádku v prostorách ČD.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Dnešní událost mě dost zaskočila, někteří se ještě nerozkoukali ohledně školy, ale na nádraží se už stihli dnes ráno poprat dva muži ! Ani ne muži jako chlapec ve věku .cca 17-18 let, ten  zautočil o několik let staršího muže. Důvod samozřejmě nevím, zjišťovat ho ani nebudu.

Co zarazilo mě i ostatní bylo duchapřítomné chování tzv. "security agency" zaměstnance (jen koukal, přihlížel, nehnul se a ani snad nemrknul) nejspíše pod agenturou Westpoint.cz. Jaké jsou jeho pravomoce a povinnosti také nevím. Každopádně měl zasáhnout proti. Kdo jediný přišel "rváče" odtrhnout od sebe a možná něčemu zabránil byl výpravčí. Co bylo dál nevím. Musel jsem do školy. 

Tímto konstantuji, že v dnešní době se nemůžete spolehnout opravdu ani na bezpečnostní složky. V dobu rvačky se nacházelo na nádraží přes 100 lidí - přihlížely nebo šli dál. 

Čtete také: 
► V Chomutově vznikla domobrana

 

REKLAMA:
Známka článku:  3 (hodnoceno 1x)

Přidat komentář k článku >

, Konent(16.4.2018)

Je to opravdu smutne ale bohuzel he tomu tak clen ochranky nema zadna prava muze jen zavolat policii a je to bohuzrl skoda ze nasi zakonodarci nepropujci aspon nejake pravomoce ostraze verejnych mist


Reklama: