Menu

Souhlasím s DSSS, to ale neznamená, že jsem neonacista !

Souhlasím s DSSS, to ale neznamená, že jsem neonacista !
Vůbec si nevzpomenu jak sem se tenkrát dostal na stránky Dělnické strany sociální spravedlnosti.Jo vlastně už si vzpomínám, nedávno obletělo na fb jedno video, kde několik cikánu napadlo o velikonocích koledníka.Proč si Dělnická strana zaslouží můj souhlas ?
reklama konec reklamy

Neoznačujte mě za nácka, fašistu a toho kdo má plešku na hlavě.Jsem obyčejný občan České republiky, kterému se nelíbí to, že bohatý člověk se má v naší zemi lépe a bude o něj ještě postaráno viz. důchodová reforma. Proč by měl dostávat člověk, který má měsiční plat třeba 50 000,- vyšší důchod, různé finanční odměny než ten, který chodí denně i o víkendech do práce fyzicky, ale i psychicky těžší, než bohatý, který má nohy na stole a kouká do počítače ? Ano lepší a vyšší vzdělání to je pravda, ale někdo se uchytit řemesla musí. Představte si, kdyby většina vystudovala střední i vysokou školu z jiním oborem než je elektrikář, zedník, instaláter, klempíř, prodavačka atp. Proč právě tyto lidi, kteří makají od rána do večera mají směšný plat 12000 ,- oproti tomu kdo si sedí v kanceláři a ve dvě si jde domů nebo ten kdo nic nedělá je celej den doma ? Kde je ta finanční odměna nebo zvýšený plat pro zedníka ? Pracuje od rána do pozdních odpoledních hodin dělá přínosnější práci a za měsíc si vydělá pouhých 16000 ,- i méně z toho si má šetřit na důchod, platit nájem, jídlo a to všechno ze čtyřčlennou rodinou.

Podívejte se na některé cikány v okolí nejen jich, ale i různých smažek,feťáku i lidech bílé pleti, jejíchž hlavním koníčkem je chlastání, loupeže, obtěžování lidí, chození pro dávky na děti, ovšem znám kamaráda, který má oba rodiče pracujicí a jsou slušný romové. Bohužel takových je opravdu málo a vy mi dáte jistě za pravdu. Bohužel v našem rozkradeném a korupčním státě mají tyto dovolim si napsat - vychcané svině co nic nedělají velkou výhodu (nechci se obracet na jednu konkrétní rasu, abych nebyl obviněn z rasismu, což je v tomto státě zcela běžně). Zde se za pravdu a slova projevů trestá. A ten kdo se chce mít v tomto státě dobře, buď musí ukráct milióny nebo být jiné barvy.Osobně barvu ani rasu neřešim,ale aby byli pro všechny stejné podmínky a všichni se měli dobře.

Proto souhlasím z Tomášem Vandasem (Tomáš Vandas - předseda DSSS), který se na svých mítincích nebojí veřejně projevovat problémy této země. Tímto si zasloužil můj hlas pro jeho stranu při přištích volbách.Přeji mu hodně úspěchu i jeho straně. Bohužel média o tomto vůbec neinformují nebo nepíšou pravdu. Ani nepíšou když cikán někoho napadne nebo zabije a když napíšou zablokují diskuzi, ale vzpomeňte si na příběh jak tři mladíci zapálily ve Vítkově dům, kde bydlela rodina romů.Malé holčičky mi je opravdu líto ať má barvu jakkouliv má zničení celý život. Ale média o tom informovaly ještě rok po tom a stále dokola se to řešilo. Dokonce rodina dostala i dům a je o ně postaráno. Články o zhařích ve Vítkově byli neustále a denně na zpravodajských serverech i v TV. A to jen kvůli tomu, že bílí zapálily dům, kde bydlela rodina romů, tudíž rasismus největšího kalibru. Vsadil bych se o cokoliv, kdyby tam bydlela bílá rodina média to ani nezaznamenají a žádné reportáře i rok po tom dávat nebudou a nahradní byt také nedostanou.

...Ať žije demokratická země a spolu s ní ty zloději ve vládě.

Doporučuji zhlédnout videa, obzvlášť těm, který stranu odsuzují !!!

Volební spoty !
  Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 13.5.2011
Přečteno: 7360x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno:

Opište kontrolní kód:
captcha
Zpráva:

b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, | jsem cikán | 13.8.2011 odpovědět

Chci se zeptat. Souhlasím že Romové plodí zlo. Ale co třeba ty co jsou slušný ? Já jsem Cikán a docela mě štve že nás všechny hází do jednoho pytle. V životě jsem nikdy nikoho neokradl nezbil nepřepadl a další takové činy. Se zákonem nemám problém. Jsem student na střední škole s maturitou. A ještě při studiu jsem pracoval v LDN. Utíral jsem bílím lidem zadky. Staral se o ně. A pak když výjdu ven. Vidím jen ostatní jak na mě blbě koukají a nejrači by mě zabili. Ale přitom o ty lidi o které se starám a udržujeme je tam při životě tak mi jsou vděčný. Protože oni umí rozlišit kdo je špatný a kdo je dobrý. Makám 3x víc chovám se o hodně lépe abych ukázal všem že nejsem jako ostatní ale stejně to nestačí. Co mám tedy udělat aby mi někdo neřekl že nejsem Čech to mě velmi vždycky naštve. A jen mě urážejí. Rasisté jsou na obou stranách. A já žiji sám a nestýkám se s ostatníma cikánama !!!

icon , odpověděl(a) na komentář výše 14.8.2011
Lukáši, jak jsem psal i ve článku, nehážu všechny do jednoho pytle. Nemam připomínky jen k cikánům. Vím, že jsou i tací co tvrdě makají ba dokonce víc než Čech nebo bílí. Osobně znám dvě romské rodiny a mam s nima dobrý vztah jsou slušný a pracují. V článku jsem to zdůraznil také. Neříkám, že všichny jsou ty "zlý", ale většina bohužel. Nejsem rasista, nefandím DSSS jen souhlasim s jejich názorem na menšinu, ale i feťáky,přístěhovalce. To že jsi takový jaký jsi je moc dobře - více takových.
, | odpověd na tvuj koment | 23.5.2011 odpovědět

Souhlasíš tady z DSSS,ale je to hodně scestné a teď Ti odpovím já,zkus se jen zamyslet"
Tvrdíš,že proč má mít bohatý člověk vyšší důchod než ten co bere 15.000,-Kč a já Ti odpovím-
ten kdo třeba vydělává 100.000 Kč a až od svých 30 let,určitě ne od 18 ,platí měsičně do statní kasy zhruba ze své mzdy 24.000-28.000Kč měsičně + 35.000,-Kč to je celých 59.000-63.000,Kč měsičně a tak zaplatí celkem do 65 let,to je za 35 let-24.780.000Kč až 26.460.000Kč a člověk co vydělává 20.000,-Kč zaplatí - 4.704.000Kč-4.850.000Kč a Ty by jsi oba za odvody odměnil stejně,jaká spravedlnost vůči ,,bohatému" platit bych si ho nechal jak o život a potom mu dal stejný důchod.
2,zamysli se ještě dál: ty jako elektrikář začneš pracovat od 18 let a to teprve vysokoškolák je ještě teprve ve čtvrtém ročníku gymnásia,potom studuje vysokou školu a ta věř dnes stojí minimálně za 5,5 roku třeba na elektro fakultě okolo 500.000,Kč,takže je s Tebou na pracovní dráze až v 25 letech,Ty v té době již máš vyděláno když budeš dělat za 10.000Kč už za jeho studia 700.000Kč a on je v mínuse 500.000Kč,on začíná po škole a Ty máš 6-7 let praxe a už i asi větší plat,on začíná okolo 15.000-20.000Kč,podle tebe samozřejmě vysokoškolák není tak duležitý,protože sedí v kanceláři a odpočívá,zedník dělá těžkou práci,jako elektrikář,záměčník ,truhlář,opravdu,když se zamyslíš to tak je???
Sedět v kanceláři je fakt sranda a ted já,představ si ,že mám syna,který studoval na vysokých školách 10 let,5,5 roku základní vysokou školu elektro a poté 4 roky doktoranské studium,celé to stálo na školách 1,3 mil. Kč,do zaměstnání dokonce nastoupil až v 28 letech a to se opravdu neflákal na vysoké škole a Ty by jsi mu dal za nic nedělání v kanceláři plat jaký??A ještě věř,že ne každý dostane 100.000 Kč,protože ti dám příklad,prof.ing.CSc.,rektor university,který má na starosti 16.000 studentů a 2.000 zaměsnanců bere plat 60.000 hrubého a kdy se dostal na tuto funkci??kdy získla titul prof.,kdy obhájil kandidaturu věd,určitě ne ve 30 ani 40 letech a Ty by jsi pracovitost,píli odměnil rovnostářstvím,to byl systém za dob komunistů a proto ta země šla co grunt dolů,myslíš ,že je spravedlivé aby více jak 50% vysokoškoláků mělo plat menší jak vyučení???A věř ,že tomu tak je-učitelé,historici,archytekti,projektanti atd.nevěř že se topí v penězích,lékaři v nemocnicích atd.
Vandas je člověk nebezpečný,populistický,protože nenachází řešení,jen kritizuje,když se řekně a,musíš najít i B,to je jak co udělat,řešit.Vítkov jako mladý a rozumný člověk nemužeš snad schvalovat,je smutné ,že byli odsouzeni s tak vysokým trestem,ale představ si,že někdo pro tvé smýšlení a barvu poškodí tvé příbuzné,trest je jen bohužel výsledek předchozích utoků a nečinnosti,možná měli přijít dříve a nemuseli být tak tvrdé,ale jednou to muselo přijít,nikdo nemá právo šahat na život a zdraví druhého,platí to pro všechny.Jsi mladý,zkus se někdy zamyslet a věř,že nikdy není a neexistuje jednoduché řešení

icon , odpověděl(a) na komentář výše 24.5.2011
Děkuji za komentář k článku.Moc si ho vážím, ale rád bych uvedl věci na pravou míru: Souhlasím s Vaším názorem ohledně platů popř. vyplácení důchodu.Tuto věc či myšlenku sem si zcela neuvědomil.Ovšem vyšší platy se zvedají spíše těm v kancelářím než těm, kteří tvrdě pracují - platy mají stejné, ale to už odbočuji k jinému tématu a problému.Nemluvím o profesích jako je lékař,hasič,atp, ale o lidech ve vládě,úřadech aj.

Souhlasím s Tomášem Vandasem, ale jen proto, že by "možná" dokázal vyřešit konflikty, který jsou poslední dobou v mém okolí dost časté (obzvlášť romové vs. bílí). Tyto problémy se čím dál stupňují a právě Vandas se o tuto problematiku zajímá a upozorňuje ostatní lidi, čímž sem si ho oblíbil a fandím mu. Pouze můj osobní názor.


Ještě jednou děkuji za vložený příspěvěk.

Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.