Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a180-souhlasim-s-dsss-to-ale-neznamena-ze-jsem-neonacista ,publikováno: 13.5.2011

Souhlasím s DSSS, to ale neznamená, že jsem neonacista !

Vůbec si nevzpomenu jak sem se tenkrát dostal na stránky Dělnické strany sociální spravedlnosti.Jo vlastně už si vzpomínám, nedávno obletělo na fb jedno video, kde několik cikánu napadlo o velikonocích koledníka.Proč si Dělnická strana zaslouží můj souhlas ?

Neoznačujte mě za nácka, fašistu a toho kdo má plešku na hlavě.Jsem obyčejný občan České republiky, kterému se nelíbí to, že bohatý člověk se má v naší zemi lépe a bude o něj ještě postaráno viz. důchodová reforma. Proč by měl dostávat člověk, který má měsiční plat třeba 50 000,- vyšší důchod, různé finanční odměny než ten, který chodí denně i o víkendech do práce fyzicky, ale i psychicky těžší, než bohatý, který má nohy na stole a kouká do počítače ? Ano lepší a vyšší vzdělání to je pravda, ale někdo se uchytit řemesla musí. Představte si, kdyby většina vystudovala střední i vysokou školu z jiním oborem než je elektrikář, zedník, instaláter, klempíř, prodavačka atp. Proč právě tyto lidi, kteří makají od rána do večera mají směšný plat 12000 ,- oproti tomu kdo si sedí v kanceláři a ve dvě si jde domů nebo ten kdo nic nedělá je celej den doma ? Kde je ta finanční odměna nebo zvýšený plat pro zedníka ? Pracuje od rána do pozdních odpoledních hodin dělá přínosnější práci a za měsíc si vydělá pouhých 16000 ,- i méně z toho si má šetřit na důchod, platit nájem, jídlo a to všechno ze čtyřčlennou rodinou.

Podívejte se na některé cikány v okolí nejen jich, ale i různých smažek,feťáku i lidech bílé pleti, jejíchž hlavním koníčkem je chlastání, loupeže, obtěžování lidí, chození pro dávky na děti, ovšem znám kamaráda, který má oba rodiče pracujicí a jsou slušný romové. Bohužel takových je opravdu málo a vy mi dáte jistě za pravdu. Bohužel v našem rozkradeném a korupčním státě mají tyto dovolim si napsat - vychcané svině co nic nedělají velkou výhodu (nechci se obracet na jednu konkrétní rasu, abych nebyl obviněn z rasismu, což je v tomto státě zcela běžně). Zde se za pravdu a slova projevů trestá. A ten kdo se chce mít v tomto státě dobře, buď musí ukráct milióny nebo být jiné barvy.Osobně barvu ani rasu neřešim,ale aby byli pro všechny stejné podmínky a všichni se měli dobře.

Proto souhlasím z Tomášem Vandasem (Tomáš Vandas - předseda DSSS), který se na svých mítincích nebojí veřejně projevovat problémy této země. Tímto si zasloužil můj hlas pro jeho stranu při přištích volbách.Přeji mu hodně úspěchu i jeho straně. Bohužel média o tomto vůbec neinformují nebo nepíšou pravdu. Ani nepíšou když cikán někoho napadne nebo zabije a když napíšou zablokují diskuzi, ale vzpomeňte si na příběh jak tři mladíci zapálily ve Vítkově dům, kde bydlela rodina romů.Malé holčičky mi je opravdu líto ať má barvu jakkouliv má zničení celý život. Ale média o tom informovaly ještě rok po tom a stále dokola se to řešilo. Dokonce rodina dostala i dům a je o ně postaráno. Články o zhařích ve Vítkově byli neustále a denně na zpravodajských serverech i v TV. A to jen kvůli tomu, že bílí zapálily dům, kde bydlela rodina romů, tudíž rasismus největšího kalibru. Vsadil bych se o cokoliv, kdyby tam bydlela bílá rodina média to ani nezaznamenají a žádné reportáře i rok po tom dávat nebudou a nahradní byt také nedostanou.

...Ať žije demokratická země a spolu s ní ty zloději ve vládě.

Doporučuji zhlédnout videa, obzvlášť těm, který stranu odsuzují !!!

Volební spoty !