Menu

Karel Gott přijel do Klášterce nad Ohří

Karel Gott přijel do Klášterce nad Ohří
Karel Gott přivítal do Klášterce nad Ohří. Město navštívil 17.3.2010 společně s Karlem Štědrým a klavíristou Pavlem Větrovcem. Pan Gott si udělal procházku zámeckým parkem, poté navštívil městský úřad, odkud vyrazil do restaurace Peřeje. S jeho návštěvou je spojena výstava jeho obrazů v městské galerii Kryt. Závěrem byl pořad v kulturním domě.
reklama konec reklamy

To, čemu by dříve věřil jen málokdo, se stalo skutkem. Do Klášterce nad Ohří přijel mistr hudební scény Karel Gott. V beznadějně vyprodaném kulturním domě vystoupil společně s Karlem Štědrým a klavíristou Pavlem Větrovcem v pořadu „Hvězdy, jak je neznáte". Několikanásobný zlatý slavík si před svým vystoupením dokázal najít čas nejen na krátkou prohlídku města, ale přišel se pozdravit i s návštěvníky klášterecké Galerie Kryt, ve které je v současnosti instalovaná výstava reprodukcí jeho obrazů. Ještě před tímto setkáním však oba umělce přivítal na radnici starosta města Jan Houška. Po vystoupení a odjezdu z našeho města může Karel Gott s určitostí počítat, že si získal mnoho nových fanoušků, kteří se na „Goťáka" přijeli podívat třeba jen ze zvědavosti. Protože svojí galancí a vystupováním ukázal všem, kdo měli možnost se s ním setkat osobně, jaký je nejen profesionál v hudebním světě, ale hlavně příjemný člověk a gentleman každým coulem.img_001.jpg img_002.jpg img_005.jpg img_007.jpg img_009.jpg img_019.jpg img_036.jpg img_040.jpg img_042.jpg img_045.jpg img_051.jpg img_052.jpg img_053.jpg img_075.jpg img_079.jpg img_080.jpg

Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 24.3.2010
Přečteno: 8490x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno:

Opište kontrolní kód:
captcha
Zpráva:

b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, | - | 2.4.2010 odpovědět

to byl příprav na to jeho menu na peřejích tolik žradla připraveneho pro 4 lidi a oni si daj jen políku že pry pospichaj!!!!!


Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.