nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Karel Gott přijel do Klášterce nad Ohří

Karel Gott přijel do Klášterce nad Ohří Karel Gott přivítal do Klášterce nad Ohří. Město navštívil 17.3.2010 společně s Karlem Štědrým a klavíristou Pavlem Větrovcem. Pan Gott si udělal procházku zámeckým parkem, poté navštívil městský úřad, odkud vyrazil do restaurace Peřeje. S jeho návštěvou je spojena výstava jeho obrazů v městské galerii Kryt. Závěrem byl pořad v kulturním domě.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

To, čemu by dříve věřil jen málokdo, se stalo skutkem. Do Klášterce nad Ohří přijel mistr hudební scény Karel Gott. V beznadějně vyprodaném kulturním domě vystoupil společně s Karlem Štědrým a klavíristou Pavlem Větrovcem v pořadu „Hvězdy, jak je neznáte". Několikanásobný zlatý slavík si před svým vystoupením dokázal najít čas nejen na krátkou prohlídku města, ale přišel se pozdravit i s návštěvníky klášterecké Galerie Kryt, ve které je v současnosti instalovaná výstava reprodukcí jeho obrazů. Ještě před tímto setkáním však oba umělce přivítal na radnici starosta města Jan Houška. Po vystoupení a odjezdu z našeho města může Karel Gott s určitostí počítat, že si získal mnoho nových fanoušků, kteří se na „Goťáka" přijeli podívat třeba jen ze zvědavosti. Protože svojí galancí a vystupováním ukázal všem, kdo měli možnost se s ním setkat osobně, jaký je nejen profesionál v hudebním světě, ale hlavně příjemný člověk a gentleman každým coulem.img_001.jpg img_002.jpg img_005.jpg img_007.jpg img_009.jpg img_019.jpg img_036.jpg img_040.jpg img_042.jpg img_045.jpg img_051.jpg img_052.jpg img_053.jpg img_075.jpg img_079.jpg img_080.jpg
REKLAMA:
Známka článku:  neohodnoceno

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno:

Opište kontrolní kód:
captcha
Zpráva:

b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, -(2.4.2010)

to byl příprav na to jeho menu na peřejích tolik žradla připraveneho pro 4 lidi a oni si daj jen políku že pry pospichaj!!!!!


Reklama: