nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Zacházejte bezpečně se zábavní pyrotechnikou, následky jsou většinou trvalé

Zacházejte bezpečně se zábavní pyrotechnikou, následky jsou většinou trvaléPříchod nového roku 2020 je pomalu za dveřmi. Nový rok se vítá přípitkem šampaňským vínem nebo sektem. Po připitku následuje nebezpečná zábava a to odpalování zábavné pyrotechniky. Podívejte se jak může dopadnout takové nezdařilé odpálení např. římské svíce z ruky ?
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

NIC PRO SLABÉ POVAHY: Podle lékařů z vinohradské kliniky plastické chirurgie byl loňský Silvestr nejhorší za posledních 20 let. Zveřejňujeme (Český rozhlas - Radiožurnál) proto brutální fotografie zraněných končetin z archivu Jakuba Miletína, z kliniky plastické chirurgie FNKV s 3.LF UK v Praze.
 

× stop Upozornění Obsah zachycený na fotografiích níže je realisticky vyobrazený, zvažte proto rozkliknutí.

Pyrotechnika

Pyrotechnika je rozdělaná do několika kategorií. Každý druh pyrotechniky může způsobit vážné popáleniny a s kombinací se střelným poraněním dochází k nejhoršímu. Proto dbejte na bezpečnost a kvalitu výrobku. Během několika sekund dojde k obrovskému uvolnění energie a v případě, že k výbuchu dojde v ruce následky jsou devastujicí. Úrazy výbušninami jsou velice bolestivé. Dodržujte základy bezpečnosti uvedenou na výrobku.

Jak dopadne Vaše ruka ?

Tento rok jsem se rozhodl neutrácet stovky korun za pyrotechniku, jak to bývalo u mne zvykem. Pyrotechnika neprospívá domácím mazlíčkům. Trpí i divoká a hospodářská zvířata. Samozřejmě jsou ale i tací, kterým zvědavost nedá a barevná světla za okny pozorují. Buďte jako Já - žádná pyrotechnika. Nový rok 2020 - Klášterec nad Ohří

SAM_1426.jpg SAM_1427.jpg SAM_1433.jpg SAM_1441.jpg SAM_1445.jpg SAM_1447.jpg SAM_1449.jpg SAM_1450.JPG
REKLAMA:
Známka článku:  neohodnoceno

Přidat komentář k článku >

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Reklama: