nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Před autem mi přistával zachránářský vrutulník

Před autem mi přistával zachránářský vrutulníkVážná dopravní nehoda dvou felicií, v obci Staňkovice u Žatce, si vyžádala okamžitou lékařskou a vyprošťovací pomoc. Na místo nehody byl přivolán i zachránářský vrutulník (Eurocopter EC 135).
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Nehoda dvou felicií si vyžádala vážné zranění řidičky. Důvod srážky s dalším OA mi bohužel není známo.

Oficiální vyjádření: (reakce na komentáře)
Krátce po desáté hodině vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žatec na dopravní nehodu dvou osobních vozidel na silnici č. 250 Žatec ve směru na Staňkovice.
 

Jako jeden z prvních, který k nehodě náhodně přijel vracejíc se ze služební cesty, byl shodou okolností dnes sloužící příslušník Jakub Pazdera. Který byl také oznamovatelem a na místě pomáhal do příjezdu složek IZS.
 

V době příjezdu jednotky na místo, zde již zasahovala ZZS Žatec a lékař se staral o tři zraněné osoby z obou vozidel. Pro jednu zraněnou musel posléze na místo přiletět i vrtulník LZS z Ústí nad Labem.
 

Hasiči na místě provedli zajištění a úklid místa dopravní nehody, zajištění vozidel proti vzniku požáru a do příjezdu PČR řídili dopravu.

ppor. Michal Hrdlička
HZS Ústeckého kraje


Eurocopter EC 135 (EC 135) je lehký dvoumotorový civilní vrtulník vyráběný společností Eurocopter Group. EC 135 je víceúčelový vrtulník, který je široce rozšířen pro potřeby letecké záchranné služby a policejních sborů. Lze jej také využít jako transportní vrtulník. Je schopen letu podle přístrojů.
 1024x768.jpg 2013-09-16 10.34.35.jpg 2013-09-16 10.35.35.jpg 2013-09-16 10.35.57.jpg 2013-09-16 10.36.09.jpg 2013-09-16 10.36.41.jpg asdeewqr.jpg ddd.jpg ewewq.jpg
REKLAMA:
Známka článku:  3 (hodnoceno 2x)

Přidat komentář k článku >

, -(21.11.2013)

Pokud podstatou článku je vrtulník, proč píšete takové hovadiny jako těžká dopravní nehoda a těžce zraněná řidička, když vůbec netušíte co se stalo? Vy jste "autor" a je to Vaše vizitka, že píšete takové blbosti. Tak hlavně, že víte co chcete psát.

icon , odpověděl(a) na komentář výše 21.11.2013
Paní Katko, máte-li lepší informace než já, tak nevím proč jste se o ně stále nepodělila. Vy stále řešíte vážnost nehody.

Vážně netuším, co je tak chytlavého v té větě. Stala se dopravní nehoda při které byl povolán vrutulník, článek nabízí obsah právě o vrutulníku. Zde nesděluji informace přímo o nehodě. Koho zajímá již zmiňovaný vrutulník najde si tento článek, koho zajímá detail nehody, ten si hledá na stránkách IZS.

Děkuji.
, Katka má pravdu(19.11.2013)

Cituji: Nehoda dvou felicií si vyžádala vážné zranění řidičky. Důvod srážky s dalším OA mi bohužel není známo.... No, pravděpodobně vám toho není známo víc. Myslím, že než uveřejníte něco podobného, měl byste si zjistit alespoň základní informace :-) Na této zprávě 7 je fakt pouze to, že jste viděl vrtulník...

icon , odpověděl(a) na komentář výše 19.11.2013
Dobrý den,
děkuji za příspěvky, ale podstatou tohoto článku je právě přistávání vrtulníku, to lze vyčíst a pochopit ihned z nadpisu. A uvádíte-li se jako svědek, tak napište prosím bližší informace.
, odpověděl(a) na komentář výše 21.11.2013
Opět cituji: podstatou tohoto článku je právě přistávání vrtulníku... Takže jsem měla pravdu - jediný fakt je, že jste viděl vrtulník. To jsem pochopila správně. Ale pokud píšete o vrtulníku a neznáte další podrobnosti, raději se jich vyvarujte. Protože na místě nebyla žádná řidička, natož těžce zraněná. Tahle vaše improvizace by se dala klasifikovat jako šíření poplašné zprávy, nebo pomluvu. Protože nezasvěcení čtou... hodnotí... věří čtenému a dělají si závěry. A někteří z nich znají účastníky havárie, ale - stejně jako vy - neznají podrobnosti. Takže šíří dál blud, který jste si - nevím proč - vymyslel, aby vaše mňamka o vrtulníku měla nějakou oblohu 7 Pokud píšete na veřejné stránky, nestačí pouze chtít být za každou cenu zajímavý. Musíte být za svá slova i odpovědný. A vy prostě když ne rovnou lžete, tak máte dost bujnou fantazii. A to je dobré tak akorát pro literární úvahy, ne však pro hodnocení skutečných údálostí, natož tak choulostivých jako jsou dopravní nehody...
icon , odpověděl(a) na komentář výše 21.11.2013
Je slušnost reagovat vlastním jménem, aspoň tím - pro oslovení.

1. Vážné zranění řidičky nebo řidiče - operátor vyšle vrutulník pouze k těžkým případům - vážná zranění, nepřístupný terén, rychlá lékářská pomoc, z toho lze vyvodit VÁŽNOU SITUACI.

2. Poplašné zprávy ? Nehoda se stala, to není žádný blud. Zraněná osoba byla, ať vážně nebo odřenina - nelze z videa určit, není ze záznamu vidět, ovšem ještě před přistáváním se o osobu staralo několik zachranářů. Je pravdou, že pacientka (v jakýmkoliv stavu) neodletěla společně s LZS.

3. Celý příběh můžete uvést zde v komentáři nebo jej zaslat na e-mail: lukaszafer@email.cz
Rád uvedu celou situaci na pravou míru, byl bych rád a ušetřili by jsme se všichni těchto nejasností.


Děkuji.
, odpověděl(a) na komentář výše 21.11.2013
Zveřejňování mylných informací o tak vážných věcech jako je dopravní nehoda se vám zdá v pořádku? Vážně nechápete, že jimi můžete i někomu ublížit? Pak vás fakt lituji...
icon , odpověděl(a) na komentář výše 21.11.2013
A Vám stále nedochází to, že Vy můžete napsat celou pravdu, tak jak to bylo ? Pořád tu něco píšete o nějakých lžích atd. Já Vám možnost dávám téměř v každém příspěvku. Kdo tu něco nechápe jste Vy, nikoliv Já ! Komu ubližuji ? Sdělte mi prosím v čem konkrétně chybuji. Protiřečíte si.
, odpověděl(a) na komentář výše 21.11.2013
V čem chybujete jsem již napsala několikrát. Nechápu, proč bych měla uvádět na pravou míru něco, co vy napíšete jen pro pobavení. Nemusíte mi dávat možnost napsat pravdu o nehodě. Já pouze reagovala na to, že uvádíte smyšlené informace (opakuji které: Nehoda dvou felicií si vyžádala vážné zranění řidičky. - to jsou vaše slova! A jsou nepravdivá). Jestli se vám zdá, že si napíšete co chcete a jiní to budou uvádět na pravou míru, tak to si to představujete dost špatně. Myslím, že další slova směrem k vám jsou zbytečná, protože chytrému napověz... Evidentně nechcete uznat, že tím, že uvádíte nepodložené informace nejste vůbec zajímavý, ale spíš naopak. Prostě příště nejdříve myslete.. a pak pište. Pak budete možná zajimavý. Pak snad ano.......
icon , odpověděl(a) na komentář výše 23.11.2013
Paní Markéto, proběhla aktualizace článků na základě vyjádření ppor. Michala Hrdličky (HZS Ústeckého kraje). Tímto si dovoluji celou věc uzavřít a omlouvám se za nedorozumění, avšak jsem jednal dle svého posudku a reagoval na nasazení LZS.

Věřím, že všichni účastníci nehody jsou nyní ve zdraví a v pořádku.

Děkuji. Lukáš Zafer - autor webu.
, pobavilo(19.11.2013)

tak to fakt "pobavilo", popis události by mohl být navržen na největší sci-fi roku


Reklama: