Menu

Na každý výlet si s sebou beru vlaječku a nechávám jí tam

Na každý výlet si s sebou beru vlaječku a nechávám jí tam
Jsem velký cestovatel nebo aspoň se snažim poznávat hezká, zajímavá místa v Krušných horách a občas i kolem nich.Od začátku května při každé návštěvě ať zříceniny, zámku, rozhledny.Zanechávám na určitém místě svou prezentační vlaječku.
reklama konec reklamy

Vlaječka je šetrná k životnímu prostředí - skladá se ze špejle,papíru s textem a papír je v ochranné fólii (zalaminován) pro lepší odolnost proti vodě,větru,slunečnímu záření atp,.. Volat ochránce přírody a různé ekology nemá cenu - nic neznečišťuji !. Vlaječka je většinou umístěná na krytém,suchém a ne moc vystavená povětrnostním vlivům.Ovšem nemůže být chráněna před nějakýma magorama který si budou hrát ze zapalovačem, udupáním a další jejich debilní chování.

Ovšem pro ty, které cestování baví, mají ho rádi, nech se mi ozvou na adrese zaf.er.cz a připíšou se do knihy kde se i nachází mapa vlajek.Mimochodem adresa ve kratším znění je jen jakýmsi přesměrováním na delší odkaz, je to proto, aby si lidé lépe pamatovaly na co odepsat.

Proč to vlastně dělám ? Na to není a ani nebude žádná odpověď.Napadlo mě to ze dne na den a tak dělám doposud. Ale co vím, že to nebude mít moc velkou budoucnost. Uvidí se :) Více informací bude možné zjistit až na webu věnujicím se právě tomuto projektu.Nyní píšu článek a to ještě nebyla ani jedna vlaječka nikam dána.Zajímavé ... :D

Vzor vlaječky:

Zajímají vás detaily ? Pak pokračujte na zaf.er.cz !

img


Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 18.1.2012
Přečteno: 5039x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Přidat komentář

, | - | 17.5.2011 odpovědět

suprovej nápad Lukyy:o))

, | Super | 10.5.2011 odpovědět

Super nápad :-)) na tenhle web chodím často a moc se mi tu líbí.Jen tak dál. 1

icon , odpověděl(a) na komentář výše 10.5.2011
Toho si vážím :)

Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.