Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a174-na-kazdy-vylet-si-s-sebou-beru-vlajecku-a-nechavam-ji-tam ,publikováno: 18.1.2012

Na každý výlet si s sebou beru vlaječku a nechávám jí tam

Jsem velký cestovatel nebo aspoň se snažim poznávat hezká, zajímavá místa v Krušných horách a občas i kolem nich.Od začátku května při každé návštěvě ať zříceniny, zámku, rozhledny.Zanechávám na určitém místě svou prezentační vlaječku.

Vlaječka je šetrná k životnímu prostředí - skladá se ze špejle,papíru s textem a papír je v ochranné fólii (zalaminován) pro lepší odolnost proti vodě,větru,slunečnímu záření atp,.. Volat ochránce přírody a různé ekology nemá cenu - nic neznečišťuji !. Vlaječka je většinou umístěná na krytém,suchém a ne moc vystavená povětrnostním vlivům.Ovšem nemůže být chráněna před nějakýma magorama který si budou hrát ze zapalovačem, udupáním a další jejich debilní chování.

Ovšem pro ty, které cestování baví, mají ho rádi, nech se mi ozvou na adrese zaf.er.cz a připíšou se do knihy kde se i nachází mapa vlajek.Mimochodem adresa ve kratším znění je jen jakýmsi přesměrováním na delší odkaz, je to proto, aby si lidé lépe pamatovaly na co odepsat.

Proč to vlastně dělám ? Na to není a ani nebude žádná odpověď.Napadlo mě to ze dne na den a tak dělám doposud. Ale co vím, že to nebude mít moc velkou budoucnost. Uvidí se :) Více informací bude možné zjistit až na webu věnujicím se právě tomuto projektu.Nyní píšu článek a to ještě nebyla ani jedna vlaječka nikam dána.Zajímavé ... :D

Vzor vlaječky:

Zajímají vás detaily ? Pak pokračujte na zaf.er.cz !

img