Menu

S Aluškou už je to šestý měsíc co jsme spolu :-*

S Aluškou už je to šestý měsíc co jsme spolu :-*
Každý byl už někdy do někoho zamilován, ať už ve třiceti nebo od školky, na každého by mělo jednou dojít a když né, tak ať nezoufá a věří si. To já patřím mezi toho štastlivce, který to štěstí má a přeji ho dalším kolem sebe.
reklama konec reklamy

Co to je šest měsíců ? Půl roku ? Něco Ti povím, když jsi s holkou tolik dní (u nás je to při dnešním dnů přesně .Zažijete spolu tolik zážitků, dobrodružství, ale i špatné chvilky mezi které patří - hádky, různé neschody atd.Stále se máte rádi a milujete, tak není co řešit.. Navíc když máte u sebe kofolu z logem "kofola lásky" aneb milenci se milujou .. tak se vždy najde řešení.Z tou kofolou samozřejmě žertuju tyto situace nikomu nepřejů ani nám,ale naštěstí si natolik rozumíme,že se to stává u nás málokdy.

A k naší historii : (Ukrutná pravda)
Začalo to vlastně statusem u Alči na facebooku pošlu ti svoje aj-sí-kju do zpráv když dáš ,,to se mi líbí,, klik sem a číslo za několik pár minut přišlo začali jsme si psát,psát a psát... až nakonec 25.Června v den kdy se rozdávalo vysvědčení sešli u lavičky před bývalou školou spolu s Eliškou mojí i její kamarádkou a vyšli na zříceninu Šumnou.Alů sem si moc oblíbil začali jsme spolu chodit ven a poznávat se víc a víc až jsme nakonec spolu skončily tenkrát v kočákárně v jejím vchodě venku byla nejspíš zima nebo pršelo to si nevybavuju.Před tím jsme byli ještě navštívit Lidl pro gumoví medvídky který skončily všude po kočákárně až došlo na první pusinku  Ano právě 11.Července kolem 17.09 to bylo jasný znamení MILUJU TĚ.A aby bylo jasněji to Alenka mi dala pusinku-y jak přesně naznačuje smajlík :) :)

Zážitky.. o ně se dělit ?
Ani slovo sem nenapíšu je toho tolik,že dělit o ně je napsat jako knihu o stránkách.Nemusíte vedět zas všechno :P

..Můžete pokračovat na Alůščin blog (článek)

 

img


img
img
img

 


Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 11.12.2010
Přečteno: 7372x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno:

Opište kontrolní kód:
captcha
Zpráva:

b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, | - | 29.12.2011 odpovědět

krásně si to napsal :-*

, | - | 11.12.2010 odpovědět

Přejů vám to moc :-*


Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.