nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Pražské ulice mapuje google (panoramaticky)

Pražské ulice mapuje google (panoramaticky)Krátce po od-vysílání reportáže v televizních novinách na nově které informovali o tom,že po hlavním městě v Praze jezdí "googlovské" auto které fotí jednotlivé ulice které pak google zobrazí ve svých mapách.

...mapách.V Americe a i jiních velkých městech to už funguje.Je to zajímavé těším se až bude "hotová Praha" - Google říká,že by nám to dali jako vánoční dárek.Uvidí se.Google od úterka tvoří panoramatické fotografie ulic Prahy. Ty uvidíme o pár měsíců později na googlových mapách.

Od úterý 5. května začínají Prahou jezdit Street View auta, která zaznamenávají snímky veřejných prostranství. Protože si mnoho lidí stěžovalo, že Google na fotkách ukazuje celému světu jejich tváře, včetně značek aut, přikročí portál i k rozmazávání obličejů a dalších poznávacích znaků (například SPZ u vozidel).

Díky funkci Street View, panoramatických snímků pořízených na úrovni ulice, dostávají Mapy Google další rozměr. Uživatelé se mohou virtuálně přenést do různých míst a zjišťovat, kde se nacházejí hotely, obchody nebo restaurace, do nichž mají namířeno....... číst více

m1.JPG m2.JPG m3.JPG m4.JPG

Známka článku:  neohodnoceno
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Napsat komentář...
Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)