Menu

Aplikace Záchranka - mobilní aplikace pro tísňové volání

Aplikace Záchranka - mobilní aplikace pro tísňové volání
Udělal jsem průzkum mezi svými přáteli a žádný z nich nemá v chytrém telefonu aplikaci Záchranka. Což je velká škoda, protože tato aplikace dokáže zachránit život vám, vašim blízkým nebo úplně cizí osobě.
reklama konec reklamy

Aplikace Záchranka slouží k zavolání rychlé pomoci při zranění, autonehodě, ale i při jiném neštěstí, kde může jít o život. Navíc v krizové situaci může být problém si vzpomenout na telefonní číslo tísňové linky nebo popsat místo, kde došlo k zranění.

Je dostupná v obchodech App Store, Google Play a App Gallery. Po nainstalování aplikace je nutné provést registraci telefonního čísla a umožňuje zadat další potřebné informace důležité pro záchranáře. Po vyplnění se již zpřístupní možnost kdykoliv přivolat pomoc pomocí stisku tlačítka. Během spojení dochází k odeslání přesné GPS polohy a informací, které byly vyplněné. V případě nedostupného datového signálu se data odešlou přes zašifrovanou SMS. O dalších krocích rozhoduje operátor na tísňové lince. Aplikace je propojená i s horskou službou.

img

VŽDY PO RUCE

Ať už se nacházíte kdekoliv, nikdy nevíte, co se může stát. Mobilní aplikace Záchranka je ve Vašem mobilním telefonu vždy připravena pro rychlé kontaktování zdravotnické záchranné služby nebo horské služby.

Oficiální webová stránka: zachrankaapp.cz/


Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 9.2.2024
Přečteno: 228x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Přidat komentář

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.