Menu

Lukýskovo (synkovo) timeline

Lukýskovo (synkovo) timeline Narodil se nám syn Lukášek, dlouho jsme přemýšleli, jakým způsobem mu sdílet jeho okamžiky a uchovat tak jeho vzpomínky od samého začátku. Vytvořil jsem webovou stránku, ve které má formou boxíku jednotlivé příspěvky, přehled všech příspěvků a fotoalbum, vč. různých videí.

reklama konec reklamy
Samozřejmě máme i těhotenský deník a knížky do kterých se zapisuje, dle předem zadaného textu - vyplňují se, případně vloží fotografie. To mi bylo ale málo. Vytvořil jsem Lukýskovi jeho osobní timeline, neboť FB je oficiálně až od třinácti let a nikdo neví, co nastane po těch několika letech, navíc není vhodné a bezpečné zakládat sociální sítě, již tak malému klukovi.

Celé je to postavené na responzivním designu, přístupné celému světu, zejména rodině a bližším ale hlavně jemu samotnému až vyroste. Všechny soubory a přístup je chráněn heslem, tedy jen tomu kdo zná login. Z jednotlivých příspěvků mu vytvořím každý rok, případně při zvláštní události fotoknihu, čímž se vzpomínky stanou hmatatelné. Pro přidání textu máme formulář, který automaticky vloží nový boxík či fotku nebo video. Záloha celého webu se provádí automaticky na druhý můj server, a aby data byli opravdu v bezpečí jsou pravidelně ukládány manuálně na flešku.

Co vy ? Jakým způsobem uchováváte vzpomínky na první roky života dětí? Napište do komentářů!

mobile1.jpg mobile2.jpg mobile3.jpg mobile4.jpg timeline.jpg timeline1.jpg timeline2.jpg timeline3.jpg timeline4.jpg timeline5.jpgNapsáno: 24.10.2022
Přečteno: 646x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Přidat komentář

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.