Menu

Tabákové příchutě, značky tabáků

Tabákové příchutě, značky tabákůTento díl přibliží přehled o tabákových přichutích a značkách. Nejdůležitější

reklama konec reklamy

Nejkvalitnější a nejchutnější značkou na českém trhu je dle mého názoru Al.Fakher (příchuť: dvě jablka). Při rozbalování tabáku se můžete zděsít nad vzhledem tabáku (je podobný  marmeládě), ovšem to je správné, máte nejčerstvější tabák. Pro tento případ doporučuji 4 vrstvy přehnutého alobalu na kotlík, spotřeba uhlíku se liší dle síly tahů, počtem lidí, velikostí kotlíku, šťavnatostí tabáku a samotného uhlíku.

Al.Sultan - Skvělá chuť, hustý dým. V tabáku se vyskytují často stonky (hnusné klacíky - nemají tam co dělat ! ). Doporučuji 5 vrstev alobalu a dva uhlíky naráz. Při vyhasnutí prvních dvou uhlíku nedoporučuji dávat nové, ale tabák vyměnit za nový (ovšem záleží opět na velikosti kotlíku).

Nakhla - Na krabičce je logo palmy. Nápis "mizo" označuje, že se jedná o marmeládovější tabák, tudiž více dýmu a chuť. Není špatný, je nejčastější v prodejnách tabáků.

Tabáků je celá řada, ale tyto jsou nejčastějši a nejdostupnější v obchodech..

Ps: Chuť vodní dýmky nezávisí pouze na tabáku, ale také na pečlivé přípravě a zvoleném uhlí. Pokuď používáte samozápalné uhlíky, tak chuť ztrácí na kvalitě. Zatím jediná značka rychlozápalných uhlíků, která chuť nijak neovlivní je Golden River. Chuť dýmky může způsobovat také voda ve váze, bordel v těle (neumytá váza), nebo pachuť posledně kouřené dýmky. Dýmku je nutné po každém bublání umýt,vyčistit. Tabák nesmíte spálit ! Pečlivě natrhat lístky tabáku (po malých kouscích naskládat do kotlíku).

 

Al.fakher - (Čoko) Al Sultan (Golden)
Nakhla (různé) Tabák (jako marmeláda)

 

´


Napsáno: 27.12.2009
Přečteno: 7353x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  3 (hodnoceno 5x)

Diskuse k článku:

Přidat komentář

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)