Menu

Reproduktory 2.1 - XcomP A-303 - černé

Reproduktory 2.1 - XcomP A-303 - černé
2 Mým přáním bylo dostat nějaký nové reproduktory o nějakým výkonu s kamarádem který jede do audia jsem se poradil jaký a který a do jaký ceny nemusí být značkové Génius apod...Hledali jsme až jsme našli - Od firmy X-comP o výkonu přibližně = 40 Watt RMS.
reklama konec reklamy

Dříve no dříve než se mi porouchal zesilovač 2×15 W jsem musel dát stranou a rozebrat přenosný reproduktury k mp3 apod... značky Technika o výkonu 1.5 W co to je co ? :-) Nic,ale hrálo to dostatečně viz.video o kousek níže.Jak jsem psal poradil jsem se z Davidem který tomu alespoň trochu rozumí.Tím jsem nechtěl říct,že bych si nedokázal něco najít.

Došli jsme k reproduktorum o výkonu 2×12 W sat. a 30W sub. docela slušný výkon domů stačí aspoň pro mě mam v ohledu jiní lidi kteří bydlí kolem mě :D Jinak hned na Genius 5005 nebo 6000 o tom ani potom,ale u těchto beden je dálkové ovládání což je prostě super konečně ta pohoda veget na židli a nemusím si lámat záda.Né že bych byl zas tak línej,ale pohoda je pohoda.Ladit si basy,výšky,atd na ovladači.Senzace !

Po rozbalení jsem ihned začal zapojovat propojovat atd...Vše je řešeno pomocí čtyř ,,Cinchu" input a ouinput.Nelze spléct.Kabely které k tomu dávají mají .cca 50 cm doporučuji si pořidit nějaký delší prodávají už i Cinch kterej pouze připajíte.Poté zmáčkněte Power a je to ....

Technické údaje: (u každého prodejce je něco jiného jiné parametry,ale já týhle tabulce nevěřím.Kupoval jsem u jiného obchodu kde uváděli víc,ale já uvádím to nejmenší.)

Video :

 


Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 24.12.2009
Přečteno: 5159x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Přidat komentář

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.