nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Paranormal Activity - film který mrazí po zádech

Paranormal Activity - film který mrazí po zádech Kamarád mi doporučil zhlédnout film Paranormal Activity.Je to horor a možná se budete bát víc jak u Sawu.Budete se bát večer usnout protože nikdy nevíte co u vás doma v noci je.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Obyčejný pár v obyčejném domě. Za krátký čas začne mít Katie dojem, že v domě nejsou sami. Věci se pohybují, z různých míst se ozývají divné zvuky. Micah si myslí, že se Katie jen něco zdá. Aby jí dokázal, že se mýlí, nainstaluje do ložnice videokameru.Velká chyba!

Cosi nehmatatelného v domě je. Teď už to vědí oba. Denně zažívají útoky čehosi nevysvětlitelného. Hrůzné zážitky přicházejí každou noc a jejich intenzita se stupňuje. Mladý pár se ocitá na pokraji šílenství, vyčerpání a nekončící hrůzy. Stmívá se a nadchází další noc… Bude tahle jejich poslední nebo se dočkají východu slunce ?

Tento film si i sami češi žádají v kinech proto dejte hlas na stránce :
http://cz.paranormalactivity.sk
Ps.Naposledy na stránce (když jsem tam byl) bylo 2467 hlasů.Po dosažení 5000 hlasů by měl být film uvedený do českých kin.Tak hlaste ;-)

Oficiální trailer :


 

REKLAMA:
Známka článku:  neohodnoceno

Přidat komentář k článku >

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Reklama: