nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Vyvráceno: Free Energy Generator

Vyvráceno: Free Energy GeneratorNový objev století. Edison postavil první elektrárnu a youtubeři vymysleli způsob, jak tuto drahocenou a důležitou věc vyrobit zdarma. Stačí k tomu obyčejný reproduktor :D //edit - původní video bylo smazáno ze strany Youtubera, došlo k vložení podobného.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Byl by to skvělý objev, avšak ne reálný. No, podívejte se na to sami. Podotýkám, že na Youtube při zadání výrazu do vyhledavače Free Energy Generator je mnoho takových vychytávek jako na videu níže.

Kamarád, který chodí do posledního ročníku na elektrikáře a za měsíc má závěrečné zkoušky, mi poslal právě zmiňované video a ptal se mne, jestli je to možné. NE! Možné to není:

  • Jiskra obsahuje nějaké napětí, ale určitě ne v parametrech 230V 50 hz (neotáčí se, chybí 3000 ot.)
  • Po "zažehnutí" milisekundový jiskry na ochranný kolík se rozpoutal nekonečný tok energie.
  • Při zastrčení žárovky do zdířek zásuvky nevznikají žádné ztráty ?
  • Napětí je stále stejné ? Bez poklesu ? No fíhá... žárovka asi sama slouží jako generátor.
  • Zřejmě zde opravdu probíhá koloběh. No budiž.

Velmi hloupý článek.. :D :D 

REKLAMA:
Známka článku:  neohodnoceno

Přidat komentář k článku >

, Volna energie(11.4.2022)

Volna energie a vše kolem Tesly funguje. Logicky, proč by to nemělo fungovat, byl to největší genius na této planete, co naše civilizace existuje a vše chtěl dát lidem zadarmo, aby nemuseli za energii platit, jenže to se big farmám nelíbilo. Potvrzeno, utajeno - logicky. Velké Lobby a ještě větší peníze o kterých se nám anio nezdá. Oficiélně potvrzen pokus 3 odborníku na Prima Zoom - free Energy. Mnoho firem (ne v Česku - samozřejmě), již leta prodava celé systemy, nebo minimálně pošlou přesný návod. Mnoho a mnoho technologií letos vyplave na povrch, to se ještě budeme divit, co už dávno máme, jen jsme ještě do toho ‚‚nedorostli‘‘. Mám kolem sebe mnoho přátel a to, co dokáží vyrobit sami doma, nebo v domácích laboratořích. Pak už jen vyvstává otazka, co lze vše vyrobit v laboratořích za miliony a miliardy......


Reklama: