nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Skupině Anonymous fandím !!!

Skupině Anonymous fandím !!!ACTA, OSA a jím podobným jsou naprosto bezcenné organizace ! Nejen, že nás okrádají na různých poplatcích, ale chtějí pomalu a jistě likvidovat file servery.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Pokuď si jdu koupit např. flash disk, ale i CD, DVD, pevný disk, knihu, papíry, tiskárnu, tak platím zlodějům z organizace OSA, protože část peněz jde právě jim. Proč bych si teda nemohl stáhnout pisníčku, film, když jsem si poplatek vlastně zaplatil ? A nyní je na světě nějaká smlouva ACTA, která už nejde jen po pirátech, ale i po lidech, kteří jen stahují ! Zákon v České republice zakazuje šíření, nahrávání filmu, skladeb na servery, ale stahovat není trestné ! Pozor na torrenty, kde seedování je šíření nelegálních dat ! 

ACTA, OSA, Protipirátská unie - to jsou ty, kteří dělají všechno proto, aby vydavatal dostal své peníze. Pokuď vyjde nějaký nový film, už vidím jak běžím do obchodu z prodejem DVD a kupuju si ho za pár stovek! To určitě! angry Anonymním fandím !!!

Od dohody ACTA:

  • Anonymous v noci ovládli internetové stránky ODS
  • Hackeři zablokovali stránky Sněmovny
  • Hackeři zaútočili na stránku slovenského parlamentu
  • Hackeři zablokovali web francouzského ministerstva vnitra
  • Hackeři napadli web slovenské vlády
  • Hackeři napadli web české vlády
REKLAMA:
Známka článku:  neohodnoceno

Přidat komentář k článku >

, také jim fandím(26.4.2012)

zdravím,také fandím Anonymous.vidím to takhle: pokud autor svou práci na filmu či hudbě dělá s radostí a s tím že je vděčný za každého příznivce nikdy nebude nabízet předražená média kor když jde o něco k čemu se netáhne masa fanoušků protože to není tzv dostatečně in i když je to třeba kvalitní film nebo hudba.Mohu doporučit na naší domovské scéně kapelu Quanti Minoris která hraje historickou hudbu v rockovém kabátě(hradní hudba s rockovým nádechem)a umožnuje koupit celé album za 100 což je skvělé ale i kapelu Unreel(Irská hudba z Prahy) :)


Reklama: