Menu

Jak se lidi navzájem "okradají" v penězích

Jak se lidi navzájem "okradají" v penězích
Dnes jsem byl s rodiči a segrou v Dinoparku a ZOO v "restauraci" nějak nám po cestě vyhládlo snídani ani svačinu jsme sebou neměli zašli jsme do restaurace.
reklama konec reklamy

...co byla v areálu já osobně jsem si dal "safari" hranolky,kuřecí stehýnka a coca-colu.Mamka s Taťkou si objednali asi něco dobrého protože si to nemohli vynachválit.Segra si dala to co já.Až došlo k placení.Servírka nám donesla účet za "hostinu" dnešní oběd nás vyšel na 534,- platily jsme 1000 ,- a tátovi vrátila 416,- sekla se o 50,- ovšem je to chyba servírky.Co myslíte ? Myslíte si,že jsme jí to řekli ? Zkuste hádat.Poté co jsme všichni společně odcházeli s restaurace zahlídl jsem u baru moje oblíbené Lays kečupový hranolky za 25,- tentokrát jsem platil já.Platil jsem kovovou 50,- a do rukou jsem dostal jednak ty hranolky a 15,-.Já si toho hned všiml,že jsem místo 25 ,- dostal jen 15 ,- :( ale tak co 10 korun není zas tak moc vysoká částka ovšem když to dělá úmyslně 10 × denně tak už má stovku když to takle dělá pořád a lidi jsou nevšímaví může si vydělat no slušně.Když se minulá servírka sekla o 50 tak jsme furt v plusu o 40 korun :) Nikdy se do restaurace opravdu vyplatí chodit.


Děkuji, že jsi se podíval(a) na můj článek!
Na webu mám spoustu dalších, všechny Ti rád přehledně vypíšu během okamžiku.
Napsáno: 7.8.2009
Přečteno: 5735x
Vytisknout článek
Sdílet:   | závadný obsah
Známka článku:  neohodnoceno

Diskuse k článku:

Přidat komentář

, | Lionel | 16.1.2010 odpovědět

Ty články jsou sice dobrý, ale ty chyby už tak hezký nejsou 6 . Admine, prosím udělejte s tím něco, vim že nejste, tak bezbranný, jak vypadáte vůči vašim pravopisným chybiškám..


Jste ztracení v hledání menu? Nemusíte hladovět! Stačí kliknout na tu malou hamburgerovou ikonu v pravém horním rohu.