nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Deset let od teroristického útoků na WTC

Deset let od teroristického útoků na WTCJe 11. září 2001 a já přiběhnu z venku za rodiči domů, že bych potřeboval zalepit duši na kole. V tu chvíly mi řeknou ať se podívám na televizi, kde běhaly titulky a obraz z amerických televizních zpráv o teroristických útocích na World Trade Center (Světové obchodní centrum) New York a několik dalších útoků na USA.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Útoky na USA

Arabští teroristé unesli čtyři dopravní letadla, která použili k teroristickým útokům. Dvě z nich narazila do Světového obchodního centra, které se následně zřítilo, jedno do budovy Pentagonu a poslední stroj se zřítil v Pensylvánii. Nicméně dodnes se objevují stále nové spekulace, podle nichž za atentáty stála například i tehdejší Bushova administrativa.

Úterý 11. září 2001  - Teroristé se zmocnily čtyř letadel a dvě z nich narazily do dvojčat, kde bylo několik kanceláří, obchodů, bytů a bank. První letadlo odlétá z Bostonu a rychlostí 790 km/h naráží do severní věže mezi 94-98 patrem vznikl požár, došlo k okamžitému uvěznění lidí nad místem nárazů. V letadle bylo 81 pasažérů, 2 piloti, 9členná posádka a teroristé. Druhé letadlo naráží o 16 minut později do jížní věže rychlostí 950 km/h mezi 78. a 84. patrem vznikne obrovský kráter z kterého se valí mohutný dým a oheň, kabina letadla zasáhla 96 patro. První i druhý náraz do budov zaznamenaly nahrávací média.

...

9:59 - Jížní WTC se hroutí směrem k zemi. Pád vidí celý svět. O 29 minut později se hroutí i druhá věž. Dolní Manhattan je pokrytý silnou vrstvou prachů a zahalil několik okolních budov.

img
...
img
 

Náraz letadel byla pouhá záminka !

Officiální verze je taková, že se budovy zřitily vlivem "tání oceli", který způsobil totální palačinkový kolaps celé budovy, avšak ocel se taví při 1500 °C,  palivo používaných v letadlech při hoření a ideálních podmínkách má maximálně 700°C. Při palačinkovém kolapsů by byli jednotlivé patra naskládany na sobě a nikoliv rozemlety na jemný prach. Sesuv téměř volného pádu teleskopicky dolů není možný, jak z fyzikalního hlediska tak i z toho laického. Lze se téměř domnívat, že obě budovy byli podminovány od shora až po nejnížší patra z toho vychází perfektně řízená demolice. Naznačovaly tomu i občasné otřesy a výbuchy uvnitř budovy tato svědectví potvrzují lidé, kteří byli ještě uvnitř budovy v nižších patrech a dostaly se do bezpečí, než se obě budovy zhroutily a rozemlely na prach a zůstalo tak minimum konstrukcí - snažší uklízení.

Tento útok byl naplánován americkou vládou jen proto, aby mohli zaútočit na Afghanistan tento stát je velmi bohatý na ropu. Je divné, že masivní konstrukce z oceli, ale i betonu se vypařila a nenašla se většina těl, ale po několika dnech našla tajná služba pár metru od trosek pas jednoho z teroristů. Zajímavé !

Další útoky byli na
Pentagon
- nejstřeženější místo na světě bylo sejmuto Boeingem 757 (dopravním letadlem). Opět z laického hlediska není možné, aby letadlo takových rozměru pokořilo 2 metry nad zemí rychlostí přes 800 km/h přes mírné kopce, frekventovanou silnicí. Spekuluje se o "okřídlené řízené raketě země-země". Bezpečností systém poprvé zkolaboval ze 110 úspěšných.

pentagon-path-marker.jpg pentagon.jpg pentagon1.jpg
 

Budova č.7 - V oficiální verzi se tvrdí, že důvodem pádu byli menší požáry způsobené pádem dvou velkých budov. Menší požáry prý roztavily ocel přesně tak jak se tomu tvrdilo při pádu dvojčat. I zde bylo slyšet několik ran jako při vybuchování trhavin na některých videí jsou vidět i záblesky což naznačuje opět exploze výbušnin.
wtc-7-lede-0808.jpg wtc7-fires-close.jpg wtc7clean.jpg
 

Boeing 757 na letu č. 93 se zřítil do polí v Pensylvánii, 120 km jižně od Pittsburghu poté, co se pasažéři na palubě proti teroristům vzbouřili a pokusili se získat nad letadlem kontrolu.

V číslech

 • 2 977 lidí obětí + 19 atentátníku 
 • 343 hasičů zahynulo
 • 87 příslušníku Port Authority Police Department
 • 28 policistů New York
 • 36 zaměstnanců
 • 20 lidí přežilo v troskách

Tajemství čísla 11.Září

 • New York City má 11 písmen.
 • Afghanistan má 11 písmen.
 • Ramsin Yuseb má 11 písmen. (terorista, který v roce 1993 vyhrožoval USA, že zničí budovu Twin Tower - dvojčat.
 • George W. Bush má 11 písmen.
 • New York je 11. stát USA
 • První letadlo, které narazilo do dvojčat, mělo číslo letu 11
 • V tomto letadle bylo 92 pasažérů: 9 + 2 = 11
 • Letadlo, které mělo číslo letu 77, a které také narazilo do budovy, neslo 65 pasažérů: 6 + 5 = 11
 • Tragédie sa stala 11. září, tedy 9/11, jak se všude připomíná
 • Toto datum je podobné jako tísňová linka 911
 • Počet obětí na unesených letadlech bylo 254.
 • 11. září je 254. den v roce. 2+5+4=11.
 • Útoky na Madrid se staly 11.3.2004 1+1+3+2+4=11.
 • Madridské útoky se staly o 911 dní později, než útok na dvojčata.

Udělej následující:

 1. Označ si myší symbol Q33 NY. Toto je číslo prvního letu, které narazilo do dvojčat.
 2. Zvětši si písmo na 48.
 3. Změň typ písma na WINDINGS.

Pro 9/11 existuje několik tisíc webu, konspiračních teorii, videí, výpovědí, fotografií,.. 

Tribute in Light

REKLAMA:
Známka článku:  3 (hodnoceno 6x)

Přidat komentář k článku >

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Reklama: