nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

PŘIJAT ! A přece jsem řekl - elektrikář

PŘIJAT ! A přece jsem řekl - elektrikářTo bylo nervu zda-li mě vůbec vemou na nějakou školu,ale nakonec mě vzali na všechny tři školy vybral jsem si ..
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Chodím už do deváté třídy a tak jsem si musel podat přihlášku já si podal všechny tři a poslal na tři různé školy byli to tyto obory - Zámečník (Pražská,CV), Autoelektrikář (Amos,Kadaň) a Elektrikář (Na průhoně,CV) protože moje vysvědčení taky nebylo nic moc tak jsem měl obavy,aby mě vůbec nikam přijmuli.Nakonec mi 22.Dubna přišlo,že mě berou na všechny tři.No,ale co teď když mě "přibrali" všude tak jsem si všechno v hlavě srovnal a vyšel mi elektrikář protože už od mala od 7 let si hraju s kabelama všechno co bylo na baterky nebo elektriku tak jsem vždycky rozebral a dělám to do teď na zahradě mam dokonce dilničku ... :-) Myslím si,že mě to bude bavit a,že se tímto uživim budu studovat na SŠ Energický v Chomutově.Těším se.
 

Kdo mi vymaluje obrázek ???

REKLAMA:
Známka článku:  neohodnoceno

Přidat komentář k článku >

, Smrt přichází nečekaně(17.1.2011)

Dostaneš pecku el. proudem a čau ! :( takhle dopadlo hodně lidí a nemysli si, že zrovna tobě se to stát nemůže, nebo třeba nestane.

icon , odpověděl(a) na komentář výše 17.1.2011
Máš pravdu,souhlasím s tebou,ale pokuď respektuješ pravidla hry a budeš si dávat bacha tak si myslím,že ti nic nehrozí .. Je to jako každé jiné povolání krom sezení v kanclu.

Reklama: