nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Naivní blbec aneb pisatel blogů Lifeblog

Naivní blbec aneb pisatel blogů LifeblogNěkdy je potřeba vrátit úder a já ho právě vracím. Neboť trpělivost některých urážek ze strany blogera (Lifeblog.cz) na mou osobu je už dost přehnaná, a Lze to považovat za kyberšikanu, která se u nás trestá.

Jen tak si zkusím vygooglovat své jméno, ve čtvrtém pádě tedy - Lukáše Zafera. A co neobjevím ? Docela zajímavý článek, který byl ohledně mého sloganu pod mým jménem v headeru - logu. Ovšem celé je to úplně jinak, ale to už Petr Š. do svého článku nenapíše.

Blog

Je pravda, že Petrovo slogan se shodoval téměř z 50 %, ale bohužel věřte - nevěřte přímo od něho sem ho nezkopíroval a ani od někoho jiného, pouze mě napadla ta část "všeobecný pohled na svět" která se bohužel shoduje z jeho půl sloganem.Také nejsem sám, kdo by tento slogan měl, vždyť google nabídne přes 700 (přesné fráze) těchto výrazů. Opravdu je on jediný, který tuto větu do svého úplného sloganu vymyslel zcela sám ? Dobře neberu mu to. A můj slogan má úplné jiné znění.

Cituju část z článku z Lifeblog:
http://www.lifeblog.cz/jak-jsem-svuj-precizni-slogan-privedl-k-dokonalosti/


,,Druhým případem je blog Lukáše Zafera (odkaz v postranním panelu). Pokud jste navštívili web Lukáše Zafera, aby jste zjistili jaký má slogan, tak nečekejte žádné změny. Jeho slogan byl kompletně skopírovaný. Sranda nastala ve chvíli, kdy jsem ho emailem výslovně požádal o změnu svého, tehdy stávajícího popisu webu. Přes email se asi člověk cítí hodně, jako ve svém království, kde na něj nikdo nemůže. Podobně tak tomu bylo i obsahově, co se týče emailu – kde Lukášek vyskakoval. Bohužel jednoho dne doskákal a popisek si navždy změnil a zřejmě z toho byl celý rudý, jako rajčátko."

Bohužel e-maily, které mi docházely to už pod článek nevypíše. Nebudu se k tomu dále vyjádřovat a posudek o něm a o mě si udělá snad každý sám. Kdo lže a neustále si vymýšlí ? Já to teda nejsem.

Několik e-mailových urážek ze strany Petra Šaldy...
(jméno zveřejnil na svém blogu) : 

Kdy napíšeš tu recenzi a zmenis popisek u "Hledatel" v paticce ty kedlubňáku ?? :-/
----------------
Tato e-mailová zpráva byla odeslána 25.1.2011 20:26 ze stránek http://lukaszafer.kabel1.cz počítačem 10.10.0.108.
Odesílatel uvedl svou adresu jako: safep@seznam.cz

blok si cpi nekomu kdo je an to zvedavej jinak ten slogan mas ty na svem blogu nahore demente vzpamatuj se a nemel sracky !(Po zablokování návštěvní knihy vrací mu - 403)
---------------------------------------------
Hele Zafko web pěknej, ale kradeš mi 50% sloganu z lionel blogu !!! To mi docela vadí vymysli něco svýho lepšího ne ??
---------------------------------------------
Ty idiote vyndej si toho candáta s ignoru magore skourenej ! A uz nefetuj leze ti to na koule !!
---------------------------------------------
Hele nevim jestli to děláš schválně, nebo jen chceš mít v patičce webu > odkaz "Lionel" nefunkční ?!. Nejřív když jsme na to klikl, tak tam byl odkaz > lionel.e-blog.cz a teď tam je zas ta stará adresa !!! Asi vim o co ti jde chceš > jen aby jednoduše byl odkaz na můj blog jednoduše nefunkční ! Když děláš > takovýhle pitominy, tak vypadáš docela závistivě !
 

Některé z komentářových urážek:

Hej ty ze mě děláš totálního debila, ale rád si z mého webu skopčíš půlku sloganu z www.lifeblog.cz viď a ani po pátém stížném emailu asi dostatečně nechápeš, že mě s tímhle fakt sereš !

Opravdu se ti nedivim s tvým IQ, že kradeš, když sám nepříjdes na nic vlastního, a třeba i originálnějšího !
P. S. - to bys musel "MYSLET" najdi si to na Wikipedii. Co to asi tak může znamenat to záhadné slovo "myslet" !

---------------------------------------------
klidni se Zafíku - jestli chces zas menit situace a vsechno spatny hazet na me tak se nejdriv zamysli nad svym snobskym chovanim.. p.s. - chapu na kompu jde lip machrovat ;)
---------------------------------------------
Dej mi tvoje icq nebo si mě autorizuj - ehmm.. to číslo pod počítadlem znázorňuje tvé malé IQ, nebo statistiku nejrychleji vadnoucích uživatelů, na tvém webu ? 8 9 7
---------------------------------------------
 

Pokuď se situace nezmění, nezbývá nic jiného, než to vyřešit právní cestou.

Známka článku:  neohodnoceno
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Napsat komentář...
Longys-Pyca, -1.3.2013 | reagovat
Na tebe se Šaldo koukám jenom nadává a nadává *9*
[url]http://www.pes502.cz/internet/exot-jmenem-petr-salda-doporucuji-ignorovat[/url]
[url]http://www.smiling-jack.cz/dement-tydne-petr-salda/[/url]
[url]http://www.pooh.cz/a.asp?a=2017355[/url]
Jsem se zase jednou pobavil :D:D:D:D:D
Lionel, Naivní Zafer22.6.2011 | reagovat
Ten kdo si přečte tenhle článek a pochopí o co jde a na čí straně je chyba, tak rozhodně nic nebude vyčítat mě ;)
Lionel, řešení blbostí24.4.2011 | reagovat
Zveličuješ situaci parohátko !
parohac4, Klid22.4.2011 | reagovat
To chce klid, kolega krade taky. Bez problémů si bere články z největších webů u nás a ještě dělá machra. Je to chudák.
Lionel, MYSLI22.4.2011 | reagovat
http://www.lifeblog.cz/jak-lide-radi-chnapnou-za-tenke-vlakno/ - mé nevýhody, které umím v čas napravit a nehrát si na chudáčka ty kyberšikanovej chuděrko, závidící něčí slogan !
Lionel, MYSLI22.4.2011 | reagovat
Ehmm.. už dlouho čekám na tu tvou "právní cestičku" xDDD
Lionel, MYSLI22.4.2011 | reagovat
Hmmm.. zajímavé - nech to takhle. Ten kdo to pochopí správně bude na mé straně.

Ten kdo to pochopí jinak budou tví kamarádíčci, kterým raději projistotu napovíš (zřejmě ne pravdou..) abych vypadal tak jak ty chceš.

A že si dříve skopíroval část sloganu z mého webu, která tě kupodivu napadla až jsem to měl uvěřejněné na svém webu mi připadá od tebe docela trapné. Jak můžeš něco do detailu vymyslet když už to někde je a ty to víš !