Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a656-navstivili-jsme-novy-lidl-outlet-v-praze-co-nabizi-a-stoji-to-za-to ,publikováno: 14.1.2025
Neodolali jsme a rozhodli se navštívit Lidl Outlet v Praze. Vyrazili jsme s velkým očekáváním ohledně nabídky zboží, ale zároveň s obavami, že narazíme na dlouhou frontu. O to příjemnější bylo zjištění, že před námi stálo jen pár lidí, takže jsme téměř nemuseli čekat.
Prodejní prostory jsou velmi prostorné, ale nabídka zboží nás příliš neoslovila. Největší výběr jsme zaznamenali v oddělení oblečení, které bylo zaměřené hlavně na děti, zejména na dívky. Ze sortimentu značky Parkside jsme narazili na několik položek – od robotické sekačky po drobné zahradní a řemeslné nářadí. Sem tam menší domácí spotřebiče, hračky a další produkty, které nás však nezaujaly, protože je buď již máme, nebo pro ně nemáme využití.
Neodešli jsme s prázdnou – pořídili jsme letní oblečení pro syna a menší pilu pro mě. Celkově jsme s návštěvou spokojeni. Až opadne trochu zájem ještě se sem vrátíme. Sortiment je opravdu široký a neustále doplňovaný, uvidíme, jaká bude další návštěva.