Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a589-company-of-heroes-mapy-ke-stazeni-709-map ,publikováno: 30.3.2023

Company of Heroes - mapy ke stažení (709 map)

Company of Heroes je real-time strategická počítačová hra. Hra obsahuje režim kampaně pro jednoho hráče, stejně jako multiplayerový režim, který umožňuje hráčům soutěžit proti sobě online. Další režim je přestřelka, kdy hráč hraje proti počítači, v tomto režimu je jen pár základních map, ale po stažení mého balíčku lze rozšířit hru o dalších 709 map.

Hra se odehrává během druhé světové války a hráč ovládá vojenské jednotky Spojenců (Spojené státy americké nebo Velká Británie) v boji proti Německu či naopak v režimu přestřelka.

Jednou z klíčových vlastností hry Company of Heroes je její inovativní herní mechanika, která se soustředí na využívání krytu a strategického plánování, aby hráči mohli efektivněji bojovat s nepřátelskými jednotkami. Hra také obsahuje realistické prostředí, které zahrnuje změny počasí a denní dobu, a to vše ovlivňuje hratelnost.

Company of Heroes byla velmi dobře přijata kritiky i hráči a stala se kultovní hrou v žánru real-time strategií. Hra získala mnoho ocenění, včetně ceny "Hra roku" od mnoha herních magazínů.


Stažení a nainstalování nových map do hry (v režimu přestřelka)


Soubor je bezpečný a je uložen na cloudu autora webu. Pokuď cesta a složky neexistují, vytvořte je. V případě, že se mapy nezobrazí, je možné je nahrát do adresáře:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Company of Heroes 2\Maps

mapy.jpg prestrelka.jpg