Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a403-jizda-na-nafukovacich-matracich Napsáno: 8.6.2014 Autor: Autor webu - Lukáš Zafer

Jízda na nafukovacích matracích

Srdečně Vás zveme na akci na řece Ohři. Jízda na nafukovacích matracích, která se koná již potřetí. Akce je součástí celosvětové hry Geocaching, tzv. event.

Ahoj přátelé,
máme pro vás připravenou další, v pořadí již třetí vodní akci na Ohři - Jízdu na nafukovacích matracích. Máte rádi netradiční akce a chcete mít tak trochu zážitek ? Tak je tu právě pro vás tento event, plný dobrodružství a zábavy. Věc, bez které se neobejdete je nafukovací matrace nebo jiný "plovák", který Vás udrží nad hladinou řeky Ohře (např. nafukovací matrace, člun, kajak, nafukovací velryba,.)
 

Na uvedeném parkingu necháme svá geovozítka a vydáme se pěšky proti proudu přibližně 2 km. Poté nafoukneme matrace a vydáme se napospas proudu Ohře. Nepoplujeme maraton, ale vychutnáme si jízdu krásnou přírodou. Doplujeme zpět do Klášterce nad Ohří. Doufejme, že v plném počtu. Poté se vydáme do restaurace, kde bude logbook, možnost jídla. Popř. vlastní program . A samozřejmě i CWG.


Trocha nezbytných informací

Méně důležité informace

Akce se koná dne 19.7.2014 v 9:30, sraz je na souřadnicích N 50° 22.785 E 013° 10.315 a je součástí Geocachingu, tzv. event.