Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a31-nastane-konec-sveta-soudny-den-21.12.2012 ,publikováno: 26.9.2009

Nastane konec světa ? Soudný den 21.12.2012

Opravdu nastane konec světa ? Apokalipsa ? Nebo se snad na zemi zastaví čas "bouchne to" a začne život od znova ? Je zajímavé,že již tento rok předpovídal Mayský kalendář a později i počítačový program Webbot.Shlédnete pár videí o osudném roků.Co má proběhnout v Prosinci 2012 ?


2012 - Den zkázy (anglicky 2012 Doomsday prediction) je kulturním fenoménem, který je tvořen z historických i současných předpokladů. Podle těchto předpokladů, dojde na den zimního slunovratu v roce 2012 k apokalyptické události.
Avšak není se čeho bát,přesně jak zmínil Daniel Pinchbeck.Rok 2012 je pro lidstvo důležitý,ale rozhodně se nejedná o apokalypsu v biblickém pojetí. Nejdůležitější je překlad Bible a slova apokalypsa, přesněji by se mělo shodovat s vysvětlením konce Mayského kalendáře - konec času. O Mayích a Aztécích se mluví jako o národech, které nejpřesněji spočítali na světě čas a nejspíše jsou jediní, ani v Asii a Evropě takových matematických výsledků nedokázali. Apokalypsa - konec světa nebude, bude jen konec času, tzn.konec jednoho období a začátek nového.
Předpoklady Dnu zkázy vychází z především z konce Mayského kalendáře právě v tento den. Mayský kalendář je předpovězen na 5125 let a byl používán na předpovědi zatmění Slunce. ...Dočíst článek


A jaký je můj názor ? - Podle mě není určitě důvod k panice já si myslím,že je to jen posunutý o x let dříve a,že se stejnak nic nestane.A i kdyby jo tak jediné co mě napadá,že by mohli roztát ledovce a něco na ten způsob filmu - vodní svět :) Ale je to čistě můj osobní názor hádat se z nikím nebudu.Kdo si myslí něco svýho ať neváhá a píše do komentářu.