Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a252-vandasovi-jsem-dal-svuj-podpis ,publikováno: 27.3.2012

Vandasovi jsem dal svůj podpis ...

Tomáš Vandas předseda DSSS, který zahájil v pátek 30.3.2012 mítink v Kadani, kde byl nikoliv jako pořadatel demonstrace, ale zahájil zde prezidentskou kampaň.

První mítink se uskutečnil v již zmiňované Kadani, byl jsem tam s časovým předstihem asi 5 minut před officiálním zahájením.

Proč zrovna ON a jeho strana ?

Dělnická strana sociální spravedlnosti
  
 Bohužel většina lidí má na stranu negativní názory. Já z tím ale nemohu souhlasit. DSSS jako taková nemá nic společného s nacisty a lidé ze strany jsou často označovány jako extremisté, rasisté, náckové nebo neonacisté. Obzvlášť média se v tom vyžívají a nepíší úplně pravdu. Nedávno a brzy opět budou demonstrace na nepřizpůsobivé (nejen je, ale i o  zkorumpované vladě) . Pokuď shlédnete nějaká videa a odmyslíte si ty "holé hlavy" a zaposloucháte se obyčejným selským rozumem do projevu této strany (Tomáše Vandase), možná pochopíte co je účelem strany. Informace také na stránkách DSSS. Dělnická strana sociální spravedlnosti je stejná jako každá jiná, jen z tím rozdílem, že je "nepohodlná" pro politiky a spol. Jediná strana, která upozorňuje na problémy, různě pořádá mítinky a snaží se něco dělat pro občany !!!

Nebezpečné strany, které udělají vše pro dobro nepřizpůsobivých a různých poflaků zéjmena :
Národní odpor, Antifa, anarchisté,.... 

Proč si Vandas zasloužil můj podpis ? 
Nejsem rasista ani extrémista a už vůbec ne nácek, ale za extrémistu jsem považován hned, jak napíšu něco o cikánech ( žádné romové !!!), podpis jsem dal jen proto, že nikdo jiní se o tuto problematiku nezajímá a celkově o bezpečnost slušných obyvatel. Vláda stojí také za hovno, protože to byli jenom sliby chyby před volbami,  a proto zde musí být pořádek ! Nevěřím nikomu! Jedinou důvěru nebo spíše lepší řešení chodu státu mám ve Vandasovi než třeba u Klause. Tímto si zasloužil můj podpis ! Koho mám volit jiného ? Kriminalita stále vzrůstá, policisté se propouští. Neustále se něco zdražuje! Má moje sympatie a plnou podporu ! Vandas chce spravedlnost, né jak je v současnosti, že za počmárání plakátu je basa a za vraždu podmínka. Neustále zastání cikánů, různé zvýhodnění, atp,.. tohle nemůže pokračovat do nekonečna !  Kdo nesouhlasí tak má hold smůlu.

Anketa byla dříve v pravém menu :)

Souhlasíte s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti ?
Počet hlasů: 275


Videozáznam (Kadaň a Chomutov)

DSC06983.JPG DSC06984.JPG DSC06985.JPG DSC06986.JPG DSC06987.JPG DSC06988.JPG DSC06989.JPG DSC06990.JPG DSC06991.JPG DSC06993.JPG DSC06999.JPG DSC07000.JPG DSC07003.JPG