Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a193-zlodejina-zdrazene-vstupne-na-kamencak ,publikováno: 29.6.2011

Zlodějina ! Zdražené vstupné na Kamenčák

Kamencové jezero u Chomutova je význačné tím, že složení vody je jiné, než u jiních koupališt. Tudíž téměř bezúdržbové a nenáročné na jeho provoz. I přes to všechno si jeho majitel nárokuje velmi až výsměšný vstupné pro normální lidi popř. rodiny

Od roku 2011 je novinkou na Kamencovém jezeře zvýšené vstupné a to o trojnásobek tedy z původních dvacetikorun na šedesát korun ! Což je prach obyčejná zlodějina a výsměch obyčejným lidem. Ale důvod ke zdražení není znám. Co více zaraží je, že město Chomutov pronájímá jezero majitely na 50 let dopředu a jen za 250 tis.ročně ! 250 tisíc dokáže jezero vytěžit při 100 návštěvníkách denně za 125 dní (cca 4 měsíce) po zdražení ovšem pouhých 42 dní. Nehledně na to přesných sto lidí nepřijde v jednom dni, ale přijde jich víc a někdy méně.

 Je pravdou, že jezero není celoročně zpřístupněno je otevřeno pouhých pět měsíců. Jenže ono nevydělává jenom díky vstupům do vody, ale pronajímá prostory, kabinky včetně těch prodejních stánků (ceny se pohybují od několika stovek na den). A to, že se chci vykoupat jen ve vodě, přírodního zdroje do kterého se vrazí minimální náklady a nyní současný stav vody je o 100 % horší, než v předchozích letech.

Vyjádřetě se v komentářích, pokuď k tomu něco máte :)

Vyšla officiální zpráva http://www.kamencovejezero.cz/cs/component/content/article/109-draho-na-kamencovem-jezee-pro-myslite z touto nesouhlasím a ani většina jiných lidí !