Zdroj: https://clanky.lukaszafer.cz/a167-me-internetove-foto-album-obsahuje-novy-vodoznak ,publikováno: 5.4.2011

Mé internetové foto-album obsahuje nový vodoznak

Tento článek má za účel propagovat mé internetové album které obsahuje přes 8 tis.fotek a proč ? Stránka je totální propadák ve vyhledávání, ale i s přístupem jiných lidí.Chci lidi :D

Chci toho až moc, navíc s amatérskou technikou jako byl Olympus F150 později Olympus Mju820 a v současnosti Lumix LZ7 a v budoucnu bych chtěl mít alespoň professionální zrcadlovku nebo i jakkoukoliv jinou jako je třeba Canon EOS 5D.Ostré a profesionální v mém fotoalbu moc nenajdete i když některé jsou opravdu povedené obzvlášť starší a nejnovější.Ovšem drahý fotoaparát nedělá z člověka hned profíka přece jenom by mi trvalo než bych se ze vším naučil.

  1. Olympus F150 - ten si neuměl poradit s expozicí a ani manuálně určit.Fotky byli rozmazané nebo příliš přeexponováné.
  2. Olympus MjU82 - Měl super makro od 1,5 cm,ale ten šum byl hrozný.
  3. Lumix LZ7 - Super, až na to, že si nedokáže poradit s vyvažením bílé jinak dokáže pořidit i kvalitný fotografie v dobrém rozlišený.
  4. Nějaká zrcadlovka - Já jí budu mít :) Ať jsem trochu na lepší úrovni,snad někdy,.. pak nějaké ty objektivy,filtry,blesk,přes 20 mpix.Jen na fotografování okolního světa pro svojí radost a zájem.Zábleskové světla,ateliér,plátna,kostýmy,rekvizity,softboxy a další ateliérový harapraktičky na to zatím je čas.Navíc nestačí si koupit kvalitný fotoaparát, ale hlavně s ním umět.To bych se naučil a naučim také.

Začátky ve fotografování:

Fe-150

1.JPG 2.JPG 3.jpg 4.JPG 5.jpg


MjU - 820
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG


Lumix
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG

Můžete si zkontrolovat EXIF třeba sem si spletl u nějaké fotky název daného fotoaparátu.Za odhalení vyhrajete kinofilm v HD kvalitě na 30 snímku vhodné na focení pod vodou :D

Můj názor je uložen a schválen radou fotografů (amaterských, začatečníku).Ps. Gramatika, pravopis přísně zakázáno kontrolovat psáno ve škole na mobilu !

Odkaz na mé fotoalbum ! http://fotky.lukaszafer.kabel1.cz