Menu
< - zpět na výpis témat

Huawei honor 6c black

téma zasláno: 10.12.2015, autor:
Dobrý den, mám problém, ale nevím jestli mi s tímto poradíte.Mám takový problém a už nevím na koho se obrátit, než budu mobil reklamovat.Protože doufám, že to půjde ještě nějak vyřešit.
Mám mobilní telefon Honor 6 black a asi dva dny mě mobil otravoval s aktualizací a upgrade, no bohužel jsem tedy souhlasit a mobil nechal aktualizovat, vše ok. Až do té doby než jsem zapnul již aktulaizovanej mobil, pár novinek tam je fajn, ale způsobilo mi to jednu potíž, kdykoliv zapnu na mobilu wifi, zapne se, vyhledá nejbližší wifi co mám doma(mám dvě) a připojí mě to na ni, ALE pouze asi na cca 10 vteřin
potom mi jí to automaticky odpojí
wifi na mobilu stále zůstane zapnutá, ale prostě mě to na žádnou z mých wifi doma nepřipojí
od té aktulaizace mobilu
a píše mi to: Nelze se připojit k internetu, funkce je vypnuta. Přitom vše je jak má být, nebo alespon si to myslím, moc prosím o poradu, díky?!!

Zaslat odpověď

icon , | 11.12.2015

Zdravím Dominiku,

pokuď se problém vyskytuje až po aktualizaci, je téměř 100%, že se jedná o softwarovou závadu v aktualizaci, než půjdeš na reklamaci, vyzkoušel bych vrátit telefon do továrního nastavení. Tím se potvrdí chyba softwaru. Pak nelze čekat, než na update dané aktualizace popř. kontaktovat výrobce pro opravu, vydání update.