Mistr - Karel Gott v Klášterci !

Mistr - Karel Gott v Klášterci ! Kdo by to řekl,že Karel Gott přivítá zrovna do našeho města ? Naše město navštívil 17.3.2010 spolu s Karlem Štědrým a klavíristou Pavlem Větrovcem.Kája si našel čas i na procházku městem,navštívil městký úřad,galerii kde současně vystavuje své obrazy a krásný den zakončil v kulturním domě.

,,To, čemu by dříve věřil jen málokdo, se stalo skutkem. Do Klášterce nad Ohří přijel mistr hudební scény Karel Gott. V beznadějně vyprodaném kulturním domě vystoupil společně s Karlem Štědrým a klavíristou Pavlem Větrovcem v pořadu „Hvězdy, jak je neznáte". Několikanásobný zlatý slavík si před svým vystoupením dokázal najít čas nejen na krátkou prohlídku města, ale přišel se pozdravit i s návštěvníky klášterecké Galerie Kryt, ve které je v současnosti instalovaná výstava reprodukcí jeho obrazů. Ještě před tímto setkáním však oba umělce přivítal na radnici starosta města Jan Houška. Po vystoupení a odjezdu z našeho města může Karel Gott s určitostí počítat, že si získal mnoho nových fanoušků, kteří se na „Goťáka" přijeli podívat třeba jen ze zvědavosti. Protože svojí galancí a vystupováním ukázal všem, kdo měli možnost se s ním setkat osobně, jaký je nejen profesionál v hudebním světě, ale hlavně příjemný člověk a gentleman každým coulem."

Text a foto : Klášterecké noviny / více foto -návštěva obrazy
Autoři fotografií : foto-klas.cz ; v.ruta@kabel1.cz
Video : Televize Focus Klášterec


Video :

Přiložené obrázky
img_001.jpg img_002.jpg img_005.jpg img_007.jpg img_009.jpg img_019.jpg img_036.jpg img_040.jpg img_042.jpg img_045.jpg img_051.jpg img_052.jpg img_053.jpg img_075.jpg img_079.jpg img_080.jpg

Sdílet článek na Facebook
Sdílet článek na Twitteru
Vytisknout článek
Nahlásit tento článek jako závadný

PŘIDAT KOMENTÁŘ...


rohell, -(2.4.2010)
to byl příprav na to jeho menu na peřejích tolik žradla připraveneho pro 4 lidi a oni si daj jen políku že pry pospichaj!!!!!