nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Recenze fotoknihy od Saal Digital

Recenze fotoknihy od Saal DigitalFirma Saal Digital se zabývá výrobou různých fotoproduktů. Pomocí on-line editoru v prohlížeči jsem vytvořil velmi rychle a jednoduše perfektní fotoknihu s tvdými stránkami.

Na sociální síti Facebook jsem zahlédl nabídku - fotokniha za recenzi. Po reakci na nabídku, mi byl obratem zaslán voucher v hodnotě 1200 Kč. Poukaz na vyhotovení knihy jsem se rozhodl věnovat své přítelkyni Andrejce. Vzhledem k velmi smutné situaci, která nastala v jejich rodině. Nyní k samotné recenzi.
 


Firma Saal Digital Fotoservice GmbH, společnost, která neustále sleduje témata o fotografii a vývoj fotografie s velkou vášní. Mimo jiné jsou všechny produkty od Saal Digital zhotovené pouze v Německu a vyznačují se prvotřídní kvalitou. 

Program k vytváření produktů nabízí mnoho možností, a to jak profesionálním, tak i amatérským fotografům, kteří si chtějí uchovat vzpomínky například ze svatby nebo poslední dovolené vytvořením fotoknih, fotokalendářů nebo láskyplně navržených kvalitních oznámení či přání.

Fotokniha s tvdými stránkami

Nedávno jsem objednala fotoknihu pro mou rodinu. Má tvrdou vazbu, celkově se skládá z 10 stránek, které jsou lesklé. Ač většina fotografií byla pořízená mobilním telefonem v nízkém rozlišení, tak ve fotoknize nevypadají vůbec špatně. Jsou ostré a syté. Můžete si ji vytvořit podle sebe, udělat si svůj vlastní design. Program ve kterém se to dělá umožňuje mnoho zajímavých a.vizuálních efektů. Fotoknihu od společnosti Saal Digital vřele doporučuji.
 

Známka článku:  1 (hodnoceno 2x)

Napsat komentář...
Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)