nacitam Vyčkejte do zmizení tohoto textu. Obsah stránek se načítá.

Recenze fotoknihy od Saal Digital

Recenze fotoknihy od Saal DigitalFirma Saal Digital se zabývá výrobou různých fotoproduktů. Pomocí on-line editoru v prohlížeči jsem vytvořil velmi rychle a jednoduše perfektní fotoknihu s tvdými stránkami.
REKLAMA:
KONEC REKLAMY

Na sociální síti Facebook jsem zahlédl nabídku - fotokniha za recenzi. Po reakci na nabídku, mi byl obratem zaslán voucher v hodnotě 1200 Kč. Poukaz na vyhotovení knihy jsem se rozhodl věnovat své přítelkyni Andrejce. Vzhledem k velmi smutné situaci, která nastala v jejich rodině. Nyní k samotné recenzi.
 


Firma Saal Digital Fotoservice GmbH, společnost, která neustále sleduje témata o fotografii a vývoj fotografie s velkou vášní. Mimo jiné jsou všechny produkty od Saal Digital zhotovené pouze v Německu a vyznačují se prvotřídní kvalitou. 

Program k vytváření produktů nabízí mnoho možností, a to jak profesionálním, tak i amatérským fotografům, kteří si chtějí uchovat vzpomínky například ze svatby nebo poslední dovolené vytvořením fotoknih, fotokalendářů nebo láskyplně navržených kvalitních oznámení či přání.

Fotokniha s tvdými stránkami

Nedávno jsem objednala fotoknihu pro mou rodinu. Má tvrdou vazbu, celkově se skládá z 10 stránek, které jsou lesklé. Ač většina fotografií byla pořízená mobilním telefonem v nízkém rozlišení, tak ve fotoknize nevypadají vůbec špatně. Jsou ostré a syté. Můžete si ji vytvořit podle sebe, udělat si svůj vlastní design. Program ve kterém se to dělá umožňuje mnoho zajímavých a.vizuálních efektů. Fotoknihu od společnosti Saal Digital vřele doporučuji.
 

REKLAMA:
Známka článku:  1 (hodnoceno 2x)

Přidat komentář k článku >

Široko daleko žádný komentář.
Můžeš nějaký přidat :)

Reklama: