Zkušenost s VISTAPRINT.CZ

Zkušenost s VISTAPRINT.CZVistaprint.cz - Udělejte dojem, tak zní slogan jedné španělské firmy, která nabízí na svých internetových stránkách levné tiskářské předměty. Stal jsem se jejich zákazníkem a jaká je má zkušenost ?

Před týdnem mi přišla velmi zajímavá nabídka od firmy Vistaprint, kde si můžu nechat vyrobit razítko a nebo vizitky zdarma. Protože jsem ještě před nedávným časem s přítelkyní řešil výrobu našeho osobního razítka pro geocaching nabídka mě nadchla. Neváhal jsem a razítko ihned objednal. První objednávku jsem zrušil, protože velikost plochy pro daný text mi neseděl. Vytvořil jsem novou objednávku s jiným textem. A protože světem internetem koluje několik konspiračních teorií, že firma je jeden velký podvod, rozhodl jsem se, že tuto fámu vyvrátím.

Jak probíhal nákup

Špatná objednávka a jak probíhalo storno ? E-mailem

objednavka-mail.png objednavka-vista.png

Nová objednávka, dodání a výsledek
Jedná se o velmi solidní firmu, razítko si vytváříte úplně sami, každou úpravu musíte potvrdit, k razítku si můžete za příplatek změnit barvu, styl písma, velikost, styl rámečku, atp,.. Během proklikávání si popř. doobjednat vizitky, kalendáře a další velmi levné věci. Ovšem problém nastal při dokončování objednávky a to konkrétně u poštovného, cena není nijak dramatická, ale i přesto se dá říci, že razítko úplně zadarmo není. Rozhodně levnější razítko v ČR ani  v kamenném obchodě neseženete !! 

1.png 2.png 3.png 4.png 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG

Sdílet článek na Facebook
Sdílet článek na Twitteru
Vytisknout článek
Nahlásit tento článek jako závadný

PŘIDAT KOMENTÁŘ...


Lenka, Vistaprint(9.12.2015)
Firmu Vistaprint jsem zaregistrovala jiz pred nekolika lety, ale nikdy jsem od nich nic neobjednala snad kvuli vysokemu postovnemu a obycejne zasilce. Nyni jsme pro firmu potrebovali udelat reklamni vizitky- magnetky. Na internetu jsme našly nekolik ceskych firem vyrabejicich reklamni magnetky ale zadna nenabizela sablony na vytvoreni. Nakonec jsem se podivala na Vistaprint, kde je nespocet sablon. A cena byla nejlepsi na trhu. Postovne s dodanim do 10 dnu za 179 korun a ve finale nam bylo misto 100 vizitek nabidnuto 200 kusu, takze vse i s postovnym za tisicovku. Zaplatila jsem, za chvili prisel e-mail o potvrzeni a vizitky prisli o dva dny drive kuryrni sluzbou. Kvalita vyborna, presne jak jsme si magnetku vytorili. Takze uz ted premyslyme co si nechame vyrobit priste.

Petra, Vistaprint(11.11.2015)
Vzhledem k recenzím na netu jsem se bála objednat u této firmy. Nakonec jsem to riskla a jsem velmi spokojena. Objednávala jsem v pátek 6.11. večer a dnes po obědě 13.20 mi bylo zboží v pořádku doručeno. Doprava 149 Kč standard. Doručili o dva dny dříve než slíbili a všechno objednané zboží je v pořádku a v očekávané kvalitě. Takže za mě v pohodě.

Tereza, Vistaprint(3.9.2015)
No já nakonec vizitky objednávala z tisknisi.cz a přišlo mi to o dost jednodušší než vistaprint. Ten má spoustu kroků a člověk si fakt musí dávat bacha, co kliká.

 Jirina odpověděl(a) na příspěvek výše (8.2.2017)
nedá mě to nereagovat , já jsem si u této společnosti nechala dělat , kalendář s vnoučaty , hrníčky s vnoučaty a jako poslední , pozvánky k narozeninám. Výborná komunikace a velká spokojenost , rozumná cena a velmi dobrá kvalita.

mamonn, Visaprint(27.12.2014)
Mě osobně ta firma připadá solidní a velmi zajímavá po stránce nabídky a ceny. Sám jsem si osobně objednával výrobu navštívenek a dorazili bez problémů v předem stanoveném termínu. Počet sedí a kvalita je taková, co jsem si objednal. Naopak mi přišel se zbožím i slevový kupón na další objednávku jiného zboží z jejich nabídky. Nevidím v tom problém. 2

Leos, Vistaprint(5.12.2012)
I já musím souhlasit s tím že firma Vistaprint je solidní.
Již několikrát jsem si u této firmy objednával různé produkty dávám palec nahoru.
Naposledy - nabídka zdarma ( Nástěnný fotokalendář s vlastními fotkami , 10x Hlavičkový papír , Pánské tričko Basic , 140x Adresní nálepky , Podložka pod myš )a bylo tam nabídek zdarma ještě více položek - které jsem nevyužil . Takže když doplatíte balné, poštovné a DPH , které není nikdy levné částkou 387 kč - za všechny tyto položky "kde to za ty peníze seženete a to ještě s vlastním návrhem a perfektním provedením"

igra, -(29.11.2012)
Již dvakrát jsem u Vistaprint objednal vizitky. Poprvé 250ks ve verzi "Zdarma (na zadní straně je jeden reklamní řádek s odkazem na vistaprint)" - i s poštovným zásilka přišla na 163,- Kč.
Podruhé jsem si již zvolil vlastní design bez reklamy a i s Flashdiskem 2GB zdarma a poštovným mne zásilka přišla na cca 279,- Kč.

Je pravda, že se při objednávce nabízí mnoho dalších produktů, ale pokud člověk čte CO odklikává a objednává, objednávka je přesně podle zadání.

Vyřízení trvalo cca 18 dní.

S kvalitou provedení jsem také spokojen.