Nešlo se ubrátit slzám - 26.6 vše skončilo

Nešlo se ubrátit slzám - 26.6 vše skončilo Dnes je 26.6 skončila škola a tím i můj poslední rok na základce.

9 let je dost dlouhá doba.Pamatuji si ještě jak jsem se nemohl dočkat,že půjdu já tak malý už do školy,že budu ten kdo se chce učit a nosit na zádech kilogramovou tašku.Nastal první den školy s kornoutem v ruce plných sladkostí.Školu jsem prošel jen tak tak.Na prvním stupni jsem byl vyhlášen nejzlobivějším žákem.V páté třídě jsem dostal takovou facku od jední paní učitelky,že jsem měl červenou tvář ještě druhý den.Na prvním stupni jsem ještě neznal pana učitele Proňka když jsem chodil na obědy vždycky mi šlapal na chodbě na nohy,že jsem zlobil když jsem si potom přečetl,že od šestí třídy ho máme jako třídního zděsil jsem se nakonec jsem se mýlil.V šestý třídě na fyzice jsem před panem Hanušem při zkoušení říkal monekuli místo molekuli a donutil mě naučit plno zákonů a opravdu jsem se je naučil.Tím jsem poznal i našeho třídní učitele Petra Proňka všichni říkali,že z něj jde strach,že hází po žákách klíčema,ale nebylo to tak nakonec mi přišel jako nejlepší učitel na škole.V šestce jsem poznal také super kámošku...Nevím čím to je,ale ze sedmičky si nic nepamatuju.V osmička byla asi nejtěžší,ale úspěšně jsem jí prošel krom toho,že jsem dělal opravný zkoušky z tělocviku ( málo známek ).V devítce není to ani rok co jsem říkal ten rok pěkně uteče a taky,že jo utekl tak,že jsem ani nemrknul okem.A teď když si prohlížim fotky a videa ze školy běhá mi mráz po zádech v očích jemní slzení ... Opravdu bude se mi moc stýzkat a to jen kvuli tomu,že mi chybí ty klukovský a holčičí kraviny to šišlání provokování holek to co jsme dělali celých 9 let a teď to končí člověk si říká proč ten rok tak utíká ? proč zrovna tenhle rok tak rychle utek .. Vše je jen o čase .. Každý říká,že jsem těžký optimista a,že se z tím nějak vypořádám,ale není to tak v tomhle ne.Opravdu chybíte mi už teď.Poslední týden s vámi ztravení byl super.Ty fotky,poslední zvonění, i nadávání prostě všehno se ztratilo během několika minut nyní nám zbývají jen srazy nikde venku.Hlavní je,že jsme stále v kontaktu.

Poslední týden

V pondělí a úterý se vybíraly učebnice a takový ty organizační věci Ve středu jsme měli poslední zvonění které se moc povedlo,udělali jsme si pár fotek na památku Čtvrtek původně jsme měli jít ven,ale byla práce ve škole tu jsme museli udělat třeba jako v jídelně Vašek si otevře polevu a stříkne si jí na jazyk a nebo jak jsme ty okurky z tý sklenice vzaly to jsou nezapomenutelný chvilky.Nakonec jsme si zahráli s učitelem vybiku v tělocvičně.Přišli absolvenský trička.

Pátek - Poslední minuty ve škole ... Pan učitel vejde do třídy a rozdává tzv. výplatu,ale před tím dal ještě Petře poukaz do knihkupectví za nejlepšího žáka.Vysvědčení jsme rozdali včera se holky vsadily s panem učitelem Kyptou,že jestli budeme brečet tak,že smaže všechny tabule na druhém stupni ( nahoře ) zatím nebrečíme a pan učitel mazal tabule.My mu ještě schválně čmáráme na tabuli.Začíná to jdeme se rozloučit ze zástupkyni přišli jsme k ní každému podala ruku a říká jen to nejlepší do budoucnosti.Když jsem jí podal já ruku říkám paní učitelko nechtějte mě hlavně rozbrečet.Stalo se tak opravdu jsem měl slzy v očích.Stejně jako teď když to píšu.Luky ty ses o hodně zlepšil mam tě ráda seš fájn kluk. V tom jsem odešel a koukal do země ... Pan Kypta vyhrál vsadil se,že budeme brečet stalo se a tak jsme museli smazat všechny tabule na druhém stupni (dole).Odcházím ze školy :( A to jsem se ještě nerozloučil se spolužákáma tam mě to teprve dostane,že je nepustím ani domu.Doufám,že vše dopadne dobře v pondělí na naší zahradě.Hoj :-*Osobní názory na jednotlivé učitelé...
Původně jsem je chtěl sdělit osobně,ale nějak to nevyšlo

Petr Proněk
Pane učiteli byl jste výborný učitel sice jsem tu vaší matiku nepochopil,ale i tak jsem vás měl rád. - jinak nikdy jsem nedělal domácí úkoly doma,ale vždycky je opsal ve škole.

Zdeněk Růžička
Jen jsem byl línej cvičit,ale i tak děkuji za všechno a prosím odpuste mi tu větu co jsem vám řekl [ jak na tý škole můžete dělat ] .Lepšího ředitele si škola nemůže zasloužit.


0.jpg 1.jpg 2.jpg 028.jpg 029.jpg 31.jpg 033.jpg 034.jpg 035.jpg 036.jpg 038.jpg 39.jpg 40.jpg P4284670.jpg P6236211.jpg P6236213.jpg P6236216.jpg k.jpg posledni_zvoneni_009.jpg posledni_zvoneni_012.jpg posledni_zvoneni_014.jpg posledni_zvoneni_016.jpg posledni_zvoneni_021.jpg posledni_zvoneni_027.jpg posledni_zvoneni_028.jpg posledni_zvoneni_031.jpg xx_010.jpg xx_07.jpg

Sdílet článek na Facebook
Sdílet článek na Twitteru
Vytisknout článek
Nahlásit tento článek jako závadný

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Opište kód z obrázku vlevo do pole nad tímto textem. Jedná se o antispamovou ochranu.
Text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lionel, to je f pedeli :(..(17.1.2010)
Cítím s vámi děcka.. viz.: http://www.lionel.e-blog.cz/?p=163 (sry za spamík Luky). A věta, že bych se rád vrátil na základku jednoho dne prostě musela přijít.

LonGys, Taky mi budete chybět(26.6.2009)
Jo hele Luky, mě budete taky chybět, lidi z obou dvou devátých tříd ... i ty se kterýma jsem se moc nebavil ....

Laudinka, -(26.6.2009)
Budeš mi tu chybět Luky 4 Sotva jsme se skamarádili..Ty už odcházíš 4 ..Doufám že pujdem aspoň někdy ven 6 [b][/b][i][/i]